Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 51 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní plafondy

Venkovní plafondy

Vnější pláště se nejčastěji používají k osvětlení vchodových dveří do domů, zahrad, kanceláří a obchodů. Tento typ osvětlení dokonale nahrazuje závěsné lampy, zabírá málo místa a poskytuje dokonalé rozptylování světla a zvýrazňuje hodnoty v okolí domu.

Externí plafondy

Moderní zahradní osvětlení ve formě externích plafondů mění zónu místa nebo se stává originálním dekorativním prvkem venku. Taková svítidla jsou odolná vůči negativním vlivům prostředí, vyznačují se spolehlivostí a trvanlivostí. Venkovní LED stropy poskytují vynikající ochranu proti větru a prachu. Nemají strach z teplotních změn, jsou pevně připojeny k základně, což jim umožňuje řešit silné poryvy větru. Každý z nich je označen indexem IP, tj. Stupněm ochrany proti vlhkosti a prachu.

Plochy mají nástěnné nebo stropní upevnění, takže mohou být použity nejen u vstupních dveří, ale i na fasádách domů. Výrobek musí být nejen zodpovědný za osvětlení prostoru, ale také zaujmout neobvyklým tvarem, krásou a elegancí, díky čemuž má dekorativní funkci. Domácí prostory jsou perfektně osvětleny díky možnosti vertikální nebo horizontální montáže.

Bezpečné a originální zahradní plafondy

Domy uspořádané v jakémkoliv stylu mohou být osvětleny zahradními stropními obklady, které jsou k dispozici v zajímavém designu, který se přizpůsobí každé estetice. Originální design a splnění požadovaných bezpečnostních kritérií činí z externích stropních svítidel LED nejvyhledávanější zařízení pro osvětlení venkovních prostorů.

Zahradní strop v šedém odstínu z hliníku a průhledného tvrzeného skla je nejběžnější volbou lidí, kteří hledají svítidla s jednoduchým, ale zajímavým tvarem. Robustní konstrukce zajišťuje jeho použití ve všech podmínkách prostředí, LED žárovky, které přeměňují elektřinu na světlo a ne na teplo, což dává více estetického zdroje světla a energetické účinnosti.

Venkovní stropní a stropní LED stropní svítidla

Nákupem LED externích stropních svítidel vyrobených z moderních materiálů je získán spolehlivý výrobek, který je také velmi úsporný. Vzhledem k nedostatečné expozici UV paprskům si produkt zachová svůj původní vzhled po mnoho let, aniž by změnil barvu a stupeň průhlednosti. LED osvětlení je energeticky nejúčinnějším zdrojem osvětlení, je mnohem odolnější vůči otřesům a nárazům tradičních žárovek. Kromě toho nemá žádnou rtuť ani jiné škodlivé látky.

Plafonds jsou malá zařízení, která dokonale zapadají do jiných venkovních zařízení. Inovativní řešení pro výrobu plafondů umožňují jejich použití všude tam, kde je zapotřebí nástěnné nebo stropní osvětlení. Kov, plast, sklo jsou materiály používané designéry takového zahradního osvětlení.

Jednoduchá konstrukce stropního stropního LED stropu umožňuje získat ucelený celek s celou osvětlenou plochou. Kvádr v barvě tmavě šedé a bílé poskytuje jemný zdroj světla, který bude použit doma, na terase, v garáži atd.

Typický design nástěnného nebo stropního stropního svítidla v bílé barvě z polykarbonátu nemá žádné zbytečné detaily, což umožňuje uživatelům instalovat ho ve většině architektonických stylů. Kruhový tvar stropu umožňuje použití zařízení ve veřejných budovách a v obytných prostorách.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Venkovní plafondy