Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Imperiální světla Imperiální světla

Společnost IMPERIAL, která vyrábí světelné produkty, byla založena v roce 1993 dvěma bratry Królem. Všechny komponenty pro výrobní výrobky, s výjimkou elektronických předřadníků, kabelů a štítků, jsou vyráběny nezávisle. Pro výrobu předřadníků používá společnost pouze vysoce kvalitní elektronické komponenty, např. Osram, Philips. Cílem činnosti společnosti IMPERIAL je vyrábět produkty nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny. Společnost se rozhodla pro samo-lakovací výrobky s využitím technologie práškového lakování, díky které nabízí zákazníkům celou škálu barev RAL.

Továrna vyrábí dekorativní sklo, skleněné kroužky a další dekorativní doplňky a pomocí vakuové depoziční linky vytváří odrazy. Dvě montážní linky zajišťují možnost výroby standardního kování a originálních výrobků. Bohatá prodejní nabídka má poptávku po vybavení: kanceláře, obchody, banky atd.

Imperiální bodová lampa

Imperiální svítilna (bodová LED) určená pro třífázové vodiče pro použití na stropě. Svítidlo je vyrobeno z oceli a lesklého hliníku, standardní barva karoserie je šedá, ale k dispozici jsou i jiné barevné verze. Svítidlo má elektronický integrovaný regulátor. Stupeň krytí je IP20. Svítidlo má přímé osvětlení s možností nastavení symetricky rozloženého směru světla. Úhel paprsku lampy je: 16 ° / 24 ° / 36 ° / 54 °. Tento model se používá v obchodech, muzeích, výstavách a můžete také nainstalovat lampu doma.

Závěsné svítidlo Imperial - plafond

LED závěsné svítidlo s opálovým difuzorem. Zdrojem světla je LED modul: Philips, Osram . Skříň je vyrobena z oceli a hliníku a je dostupná ve všech barvách. Standardní délka závěsné sady - 1,5 metru. Volitelná přímá nebo nepřímá verze. Svítidlo má vysoké, kvalitní a úsporné bílé LED světlo. Kování má kulatý tvar a je vhodné pro instalaci do kanceláří, veřejných budov, obchodů, hotelových recepcí a soukromých apartmánů. Kování Imperial je vybaveno elektronickým integrovaným regulátorem.

Imperiální nástěnné lampy

LED nástěnná lampa Imperial pro montáž na zeď v černé barvě s interiérem v oranžové barvě. Tento nástěnný držák má moderní a zajímavý tvar, díky kterému může být instalován v interiérech zařízených v různých stylech. Nástěnná lampa Imperial je vyrobena z oceli a hliníku, takže bude sloužit uživateli po dlouhou dobu. Nástěnné svítidlo může mít přímý nebo nepřímý směr osvětlení se symetrickým rozložením světla. Taková atraktivní nástěnná lampa může zdobit stěny obývacího pokoje, haly, kanceláře.

Nástěnné svítidlo Imperial LED je vyrobeno z odolných vysoce kvalitních materiálů: oceli a hliníku. Základní barva je černá, ale je možné objednat lamu v jiné barvě. Stupeň krytí je IP20, což znamená, že může být použit pouze uvnitř místnosti. Nástěnná lampa dává symetrický paprsek světla. Designová nástěnná lampa má zajímavý tvar, který se perfektně nachází v klasickém, průmyslovém a půdním interiéru. Černé sconces jsou schopny vytvořit příjemnou a lehkou atmosféru v místnosti. Svítidla v černé barvě budou vypadat dobře v kanceláři, ložnici nebo v obývacím pokoji, jemně zdůrazňující výzdobu pokoje.