Přes 22 000 výrobků
{{ aa_name() }}

SUMA - producent zahradních lamp - lucerny a venkovní osvětlení.

SUMA, která je na polském trhu více než 20 let , poskytuje tříletou záruku na výrobky a výrobky mají certifikáty o shodě s příslušnými evropskými normami. Společnost zajišťuje okamžité zpracování objednávek.

SUM - Co společnost nabízí?

Společnost vyrábí venkovní osvětlení včetně zahradních lamp, mezi nimiž lze rozlišovat:

    - nástěnné lampy SUMA (klasické a moderní - výběr v závislosti na povaze a funkci objektu, který má být splněn).
    - stožárové lampy SUMA (stojící, upevněné k zemi v zelených plochách s použitím základů a tvrdých podlah bez použití základů)
    - Světlomety SUM (montované přímo vytažením lampy do země.) Tvrzená hlava chrání před poškozením lampy při vysokém zatížení)
Všechny externí lampy, včetně zahradních svítilen SUM, rozsvítí všechny pozemky, čímž zdůrazní originalitu a prostorovou harmonii zahrady, která je potřebná v každém prostoru.

SUMA - výroba svítidel

SUMA je výrobcem svítidel, které jsou vyrobeny výhradně ze slitin hliníku a nerezové oceli. Odolnost výrobků vyrobených ze slitin hliníku vůči povětrnostním podmínkám poskytuje vysoce kvalitní ochranný a dekorativní nátěr získaný z dekorativní barvy. Zahradní lampy SUMA jsou perfektním způsobem, jak diverzifikovat vaši zahradu a zároveň zdůraznit originalitu okolí a jeho půvab.

Venkovní světla SU-MA