Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Slampová světla Slampová světla

Italská společnost vyrábí osvětlovací zařízení od roku 1994 a dnes je považována za jednu z nejúspěšnějších značek dekorativního osvětlení. Úspěch společnosti Slamp je založen na třech faktorech: spolupráci s renomovanými designéry, jedinečnosti produktu a používání proprietárních materiálů. Další výhody vyplývají z použití inovativních materiálů (Opalflex, Cristalflex, Steelflex a Lentiflex).

Syntetický materiál Opalflex, transparentní jako sklo a trvanlivý jako plast, byl vyvinut a patentován v laboratoři společnosti. Jedná se o netoxický, žáruvzdorný materiál s reflexním povrchem, ze kterého pochází většina Slampových sbírek. Krystaly Swarovski, poniklovaná mosaz, eloxovaný hliník, nerezová ocel a zrcadlově leštěné jsou také používány při výrobě lampy.

Závěsné svítilny Slamp

Svítilna s lampou s originálním vzorem napodobujícím dřevo. Fialové světlo je vyrobeno z neobvyklého materiálu zvaného Cristalflex, jedná se o transparentní materiál vyvinutý a vyráběný firmou Bayer Vivak. Jasné a průhledné sklo, ale lehké a trvanlivé, což může být velmi moderní materiál, díky němuž jsou původní lampy Slamp vizuálně jemné, snadno se montují a poskytují moderní vzhled. Výška lampy je nastavitelná až do 140 cm. Návrhářem je Luca Mazza.

Svítilna s lampou s designovým vzorem. Měděný stínítko je vyrobeno z neobvyklého termoplastického materiálu získaného při polykarbonátovém metalizačním procesu. Výsledkem tohoto procesu je inovativní materiál se zcela odrazným zrcadlovým povrchem. Zároveň si materiál zachovává flexibilitu, která je nejdůležitější vlastností všech materiálů používaných společností. Dalším, ale velmi sofistikovaným efektem jsou křišťálové přívěsky padající z ramen lampy. Výška lampy je nastavitelná až do 140 cm. Návrhář je: Nigel Coates. Forma zařízení je mimořádně působivá a může být ozdobou každého obývacího pokoje a jídelny.

Slamp stropní svítidlo

Slamp stropní svítidlo s inovativním designem odpovídá modernímu stylu. Bílé stropní svítidlo s oranžovými prvky je vyrobeno z neobvyklého materiálu Opalflex, který je kombinací technopolymeru a skleněných krystalů. Tento materiál zajišťuje transparentnost skla a zároveň zajišťuje trvanlivost a univerzálnost. Lampa má skleněnou záři a dva světelné zdroje. Lze jej použít také jako nástěnnou lampu. Návrhářem je Adriano Rachele.

Stojací lampa

Slamp stojací lampa se zajímavým africkým vzorem. Svítidlo je vyrobeno z neobvyklých materiálů zvaných Cristalflex a Opalflex. Opalflex je exkluzivní patentovaný materiál získaný smícháním technopolymerů a skleněných vláken. Tento materiál zajišťuje transparentnost skla, navíc poskytuje zařízení sílu, takže uživatel může po dlouhou dobu užívat účinného osvětlovacího a dekorativního prvku. Cristalflex je technopolymer, transparentní materiál vyvinutý a vyráběný firmou Bayer Vivak. Vícebarevná Slamp lampa má prodlouženou strukturu s rostlinnými motivy, hlavami domorodců z afrických kmenů a dalšími zajímavými vzory. Návrhářem je Studio Job.

Sconces Slamp

Nástěnná lampa Slamp s originálním designem. Transparentní rám s moderní formou je vyroben z mimořádného termoplastického materiálu vyrobeného speciální technologií, která činí jeho povrch mnohostranným. Moderní způsob aplikace dvou vrstev materiálu s pevným úhlem sklonu 0,15 stupně způsobuje, že materiál, jako voda, mění svůj tvar a barvu z různých pozorovacích míst. Podklad materiálu přenáší světlo, ale zároveň ho lomí, zvyšuje jas světelného zdroje a zároveň zabraňuje oslnění a vytváří opaleskující odstíny barev. Návrhář lampy je Manuel Wijffels.