Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Rohové Stoly

Rohové Stoly

Psací stůl nejen v každé domácnosti

Psací stůl je velmi výrazný a univerzální kus nábytku. Je to typický prvek nezbytný pro lidi pracující doma, s kanceláří, kde přijímají klienty nebo pacienty, i pro dětský pokoj - podpoří vzdělávání a rozvoj vášně našeho dítěte. Při výběru stolu se nejčastěji řídíme jeho stylem, typem nábytku, použitými materiály (dřevo, plast nebo kov) a také možným vybavením - zásuvky, police na knihy a dokumenty, speciální výška monitoru nebo posuvná deska na klávesnici. Psací stoly jsou také prvkem, který najdete v každé kanceláři, u lékaře, právníka, účetního, novináře atd., ať už pracujete u počítače kdekoli.

Prostorové rohové stoly

Rohové stoly ušetří spoustu místa. Jsou ideální pro dětský pokoj, kde se musí hodit vedle postele, skříně, polic a televize. Umístění tohoto typu nábytku do kanceláře vám umožní získat spoustu místa nejen pro počítač, ale také pro dokumentaci nezbytnou pro práci. Rohové stoly se vyznačují nejen velkou plochou vrcholů, ale také více zásuvkami nebo policemi.

Bílé stoly jsou stále populárnější

V posledních letech zažil bílý nábytek skutečný boom. Zákazníci ocenili jejich univerzálnost a možnost uspořádat je s nejoblíbenějšími styly povrchových úprav. Bílé stoly budou fungovat v místnostech natřených v bílých, šedých nebo tmavších odstínech, ve velkých kancelářských prostorách (otevřený prostor) i v malých domácích místnostech. Bílé stoly vypadají skvěle v kombinaci s barevnými čelními plochami.

Moderní stoly pro moderní domy

Moderní rohové stoly se vyznačují zajímavými kombinacemi materiálů (např. černé ocelové nohy s dřevěnými deskami), kontrastními barvami (bílý stůl s černými čelními plochami) nebo asymetrickým vzhledem (fragment horní části je o úroveň nižší, než zbytek). Pokaždé nejde jen o vhodnou funkčnost stolu, ale především o originální design, který upoutá pozornost na první pohled.