Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní Květináče

Zahradní Květináče

Zahradní květináče: stylová tečka na písmenu „i“

Zahradní květináče jsou důležitým prvkem zahradní architektury. Plní nejen praktickou funkci, ale především estetickou, splynou s flórou a dalšími prvky zahradní techniky. Jejich koupě by neměla být náhoda, ale záměrná volba - podívejte se tedy na širokou škálu produktů různých rozměrů a tvarů, abyste našli ten, který dokonale doplní vaši vizi.

Zahradní květináče vhodné pro zahradní nábytek

Hliněná nebo dřevěná mísa zdůrazňující idylickou atmosféru nebo moderní kompozitní box pro milovníky zahradního minimalismu? Výrobky z naší nabídky zaujmou různými tvary, barvami a strukturami, takže je můžete snadno sladit s designem zahradního nábytku a vlastnostmi rostlin, kterým mají sloužit. Krásný vzhled však není všechno - stejně jako v případě zahradního nábytku stojí za to zvolit materiál odolný vůči rozmarům počasí. Podle svých preferencí se můžete rozhodnout pro správně impregnované dřevo, mrazuvzdornou keramiku nebo téměř nezničitelný beton nebo syntetické materiály, nejlépe recyklované.

Osvětlené zahradní květináče

Fenomenálně osvětlenou zahradu, jemně osvětlenou terasu, příjezdovou cestu nebo verandu se světlem lze dosáhnout díky osvětleným zahradním květináčům v technologii LED. Jejich úkolem je nejen poskytnout velkolepý vizuální efekt, ale také usnadnit pohodlný pohyb po setmění. Osvětlené květináče dostupné na trhu jsou kabelové nebo bezdrátové, a světlo, které vyzařují, je také zcela bezpečné pro živé rostliny.

Stylový doplněk balkonového nábytku

Každý balkon se může stát vysněným místem pro relaxaci, pokud zvolíme správný nábytek a stylové květináče, které zvýrazní krásu vašich oblíbených rostlin. Při zdobení malého prostoru můžete nasadit jeden výrazný akcent v podobě velkého terasového hrnce nebo kompozice skládající se z klasických balkonových krabic, stojících nebo visících na balustrádě.