Doprava zdarma od 3 000 Kč
Přes 67 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Navrhněte si osvětlení pomocí Lunares

Abychom splnili očekávání našich klientů, nabízíme službu spočívající ve výběru svítidel podle očekávání klienta. Kontaktujte nás, popište co nejvíce své potřeby a my vybereme osvětlení a připravíme nabídku se speciální slevou.

Designové osvětlení s Lunares

Interiérový design je složité téma. Může se zdát, že výběr správných materiálů, nábytku a doplňků je vše, co přispívá k úspěšnému uspořádání. Skutečným „bodem za“ jakéhokoli prostoru je jeho osvětlení. Dobře zvolený světelný design může vynést jeho estetické kvality z interiéru, zdůraznit barvy a textury a zajistit pohodlné a bezpečné použití upraveného povrchu.

Kde začít?

Světelný design je vytvářen individuálně podle potřeb zákazníka. Pro nás jsou důležité technické parametry i efekt, kterého chcete dosáhnout. Za tímto účelem potřebujeme znát světelné potřeby klienta, zejména:

  • Co chcete osvětlit (dům, byt, pokoj, ložnice, kuchyně, zahrada, fasáda budovy, dvůr, kancelář, haly, továrna)?
  • Jaký povrch chcete osvětlit?
  • Kolik pokojů a jaké jsou pokoje?
  • Jaký styl hledáte pro osvětlení?
  • Jaké barvy?
  • Jaký produktový standard (ekonomický, střední, prémiový)?
  • Jaký rozpočet chcete utratit za osvětlení, pokud to již víte?
  • Jak rychle potřebujete, abychom vaši objednávku vyřídili?
  • Pokud máte plány pokojů nebo technické výkresy, připojte je prosím k nám,
  • Nezapomeňte na své kontaktní údaje (e-mail, telefon)
Obraťte se na našeho specialistu, který provede analýzu vašich potřeb a připraví nabídku, která vám bude zaslána na vaši e-mailovou adresu.
Łukasz Kocaj - Specialista na osvětlení
Łukasz Kocaj
Specialista na osvětlení

Osvětlení obývacího pokoje - stylově a bez opuštění domova.

Téma „světelného designu“ dosud nebylo možné bez nutnosti najít správnou kancelář a mnoha schůzek s poradcem, které by ilustrovaly naše očekávání. Čas strávený ne vždy zaručuje, že se projekt ukáže jako úspěšný. Často se stává, že neuvážené technické parametry brání instalaci vybraných svítidel a proces návrhu začíná znovu. Abychom splnili očekávání našich zákazníků, vytvořili jsme online službu, která vám ušetří čas a zároveň vytvoří promyšlený světelný design.

Kolik stojí projekt osvětlení?

Při zařizování nového bytu často čelíme mnoha výdajům a neočekávaným nákladům. V procesu návrhu interiéru nejdříve rozhodujeme o výběru podlah, barvě stěn, nábytku a nakonec nákupu osvětlení. Rozpočet v této fázi je obvykle mnohem „štíhlejší“ než na začátku projektu. Nabízíme vám novou službu, která má šanci stát se trvalou součástí naší nabídky. Náklady na výběr osvětlení pro toto uspořádání vám nevzniknou a navíc získáte atraktivní slevu na vybraná svítidla.

Moderní osvětlení bytu - esteticky i prakticky.

Bez ohledu na místnost by osvětlení v našem domě mělo splňovat alespoň dvě vlastnosti - být praktické a zdůraznit krásu uspořádání. Vybraná svítidla by měla splňovat světelné standardy týkající se intenzity světla, stupně ochrany proti oslnění a barevného podání. Tyto parametry vám umožní odhalit jeho krásu zevnitř. Další výzvou jsou technické aspekty lamp. Je třeba vzít v úvahu jejich uspořádání v místnosti a jejich budoucí instalaci. Může vám být užitečné znát typ použitých materiálů, umístění oken a dveří. Posledním prvkem je výběr svítidel na míru podle interiérového designu a očekávání zákazníků. Cesta k dosažení velkého efektu není nejkratší, proto stojí za to zvolit pomoc profesionála v této oblasti.

Kdy se design domácího osvětlení promění v design interiéru?

Když přemýšlíte o změně osvětlení ve stávajícím uspořádání, může se ukázat, že potřebujeme větší změnu, protože prostor už pro nás není praktický. Moderní dům se vyznačuje minimalismem a elegancí i smyslem pro styl. Není to snadný úkol, aby byl interiér vkusný a zároveň praktický. Dokončení takového úkolu se může ukázat jako docela problém, který zabere spoustu času. Aktivně spolupracujeme v oblasti interiérového a zahradního designu i komerčních budov atd. Jedná se o zkušená studia charakteristická estetikou a vysokou kvalitou architektonického celku. Doporučujeme vám využít jejich služeb .

Kontaktujte našeho specialistu

Łukasz Kocaj - Specialista na osvětlení
Łukasz Kocaj
Specialista na osvětlení

Možná budete mít zájem o produkty z těchto kategorií?

Interiérové osvětlení, Osvětlení podle stylu, Kolejnicový systém osvětlení, Venkovní Osvětlení, Žárovky

Sdílej tuto stránku