Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní zapuštěná svítidla

Venkovní zapuštěná svítidla

Zahradní zapuštěné lampy osvětlují stezky, malé architektonické formy, příjezdové cesty v garáži, oblast vedle letních domů, parky a náměstí, soukromé hotely a domy. Jsou skvělým atributem v krajinářském designu, protože jsou vyráběny v různých formách. Venkovní zapuštěná svítidla vypadají moderně a stylově.

Zapuštěná venkovní svítidla: jak zvolit optimální osvětlení?

Můžete si koupit zahradní osvětlení výběrem kritérií, kvality, spolehlivosti výrobce, stylu modelování, jako je žárovka. Dnes jsou populární klasické venkovní zapuštěná svítidla s hliníkovým pouzdrem, skleněným odstínem a rafinovaným designem. Vyznačují se originálními tvary: kulaté, čtvercové, obdélníkové.

Venkovní zapuštěná svítidla se vyznačují vynikajícími vlastnostmi: \ t

  • Estetický vzhled
  • Nízká spotřeba
  • Vytváření jedinečných světelných efektů
  • Široká škála aplikací
  • Bezpečnostní.

Zahradní lampu lze vybavit zářivkou, LED, halogenovou / fluorescenční lampou nebo žárovkou. LED osvětlení poskytuje vyšší účinnost. Venkovní zapuštěná svítidla mají malou velikost a paprsek sálavého světla je nasměrován na jednu stranu. Mohou být použity k vytvoření lehkých projektů v zahradě, na ulici, bez obav o náklady na energii. Venkovní zahradní lampy jsou pohodlné a úsporné noční lampy. Mohou být aktivovány snímačem pohybu nebo tradičním způsobem.

Tento typ vnějšího osvětlení má vysoký stupeň ochrany, který se vyznačuje výjimečnými vlastnostmi a snadnou údržbou. Instalace osvětlovacího zařízení nebude mít potíže, protože návod k obsluze je dodáván se svítidlem.

Zapuštěná venkovní svítidla - zahradní osvětlení s garancí vysoké kvality

Venkovní zapuštěná svítidla jsou umístěna pod širým nebem a současně plní dvě funkce: osvětlení a dekorace. Tato zařízení se nebojí obtížných povětrnostních podmínek a mechanického poškození, protože mají vysokou odolnost proti opotřebení. Charakteristická kvalita zabudovaných externích zapuštěných svítidel je kvalitní. Takové výrobky musí vydržet velké zatížení, proto jsou vyrobeny z rázuvzdorných materiálů, obvykle vyrobených z kovu.

Díky speciálním výrobním technologiím se zabudované lampy mohou pochlubit odolností proti vlhkosti a prachu, trvanlivostí a spolehlivostí. Instalací takových světelných zdrojů si můžete být jisti, že fasádu nebo plochu osvětlí mnoho let. Důležitou výhodou těchto svítidel je jejich všestrannost: viditelná je pouze horní část výrobku. Svítidla lze zakoupit bez ohledu na architektonický styl budovy: budou se dívat na každou fasádu.

Zapuštěná venkovní svítidla jsou téměř neviditelná, ale úspěšně plní svou hlavní funkci - dodávají světlo. Nechávají se v zemi, mezi dlažbou nebo do zdi. Nejběžnějším materiálem pro výrobu těchto svítidel je tlakově litý hliník, který je eloxovaný, chromovaný a práškově lakovaný v jakékoliv barvě. Difuzory jsou obvykle vyrobeny z průhledného nebo neprůhledného plastu nebo z tvrzeného skla.

Příklad moderních a praktických externích zapuštěných svítidel

Obdélníkové zapuštěné svítidlo pro montáž do italské zdi Ares. Hliníková konstrukce s tlakovým litím s nízkým obsahem mědi a pískovaným skleněným krytem. Dvouvrstvý nátěr poskytuje vysokou odolnost proti korozi: hliníkové prvky jsou opatřeny dvojitou vrstvou prášků s vynikající chemickou, mechanickou a UV odolností a atmosférickou odolností. To potvrzuje stupeň krytí IP65.

Dalším příkladem je zapuštěná malta z hliníku a tvrzeného skla. Má čtvercový tvar a černé pouzdro a účinně osvětlí stěny domů, zdí a plotů. Stupeň krytí, těsnost IP54 indikuje možnost použití ve všech okolních podmínkách, protože má odolnost proti vlhkosti, vodě, prachu, mrazu, sněhu.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Tipy a nápady pro venkovní osvětlení Bega

Venkovní osvětlení je dnes nutností více než luxus. Venkovní osvětlení je k dispozici ve všech tvarech a velikostech, takže má mnoho různých aplikací. Bez ohledu na to, zda chcete doplnit výzdobu svého domova nebo se pokusit zvýšit úroveň osvětlení v celém domě, venkovní osvětlení vám může pomoci.

Venkovní zapuštěná svítidla