Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Svítidla a žárovky SYLVANIA Svítidla a žárovky SYLVANIA

Polská společnost Sylvania vyrábějící světelné produkty se objevuje ve všech oblastech moderního života, které vyžadují inovativní přístup k designu a stylovému designu, lampy, žárovky a zářivky Sylvania jsou bezkonkurenční. Koncepty jako krajinářský design, architektura parku, design bazénu vstoupily v platnost poměrně nedávno. Ale už v nich mají pevné a důležité místo. Lampy Sylvania jsou osvětleny ve speciálně navržených, zapečetěných lampách.

Společnost jako první mezi konkurenty použila tyto lampy k osvětlení vody v bazénech a položila je na dno umělých nádrží. Žárovky Sylvania jsou užitečnou aplikací pro ty, kteří chtějí vybavit vlastní obchod nebo kavárnu spolehlivými a stylovými zdroji vnějšího a vnitřního osvětlení. Halogenové žárovky Sylvania jsou nejlepším řešením pro tyto aplikace.

Sylvania lampy

Lampa Sylvania 8W / T5 lampa pro akvárium pro zdravý růst rostlin . Výhody používání tohoto zdroje světla jsou: vysoké modré a červené záření, které podporuje zdravý růst rostlin, posiluje přirozenou barvu akvarijních rostlin a ryb v akváriu, podporuje fotosyntézu v rostlinách a poskytuje optimální světlo pro rostliny a akvárium. Účelem tohoto typu svítilen je: osvětlení sladkovodních akvárií jako hlavního nebo doplňkového zdroje umělého osvětlení rostlin. Doporučují se pro použití ve sklenících, květinářstvích a skladech

Sylvania lampa pro 18W porosty masa. Sylvania lampa speciálně navržená tak, aby doplnila přirozenou barvu masa. Osvětlení masa a masných výrobků v optimální barvě pro kvalitní prezentaci na výstavě. Poskytuje realistickou reprodukci barev a neovlivňuje přirozené barvy výrobků. 36W lampa slouží k zvýraznění čerstvosti ovoce a zeleniny. Studená barva slouží také k prezentaci ryb a mořských plodů.

Sylvania 8W G5 germicidní lampa s 8 watty. Fluorescenční lampa Sylvania určená k ničení mikroorganismů a bakterií. Navrženo bez použití ozonu. Používá se pro dezinfekci vody, vzduchu a povrchů v nemocnicích, kancelářích, laboratořích a větrání.

Sylvania žárovky

Žárovka Sylvania E14 / E27. Dekorativní žárovka má neobvyklý tvar ve formě svíčky. Ideální pro otevřená zařízení, ve kterých vypadají velmi krásně. Pomocí těchto žárovek můžete rychle osvětlit světelné systémy. Miniaturní žárovky Sylvania s paticí E14, 15 W, jsou určeny pro použití v domácích spotřebičích: trouby, digestoře, chladničky.

Žárovky Sylvania halogen G4. Kompaktní jasné žárovky G4 jsou určeny pro napětí 12-24 V. Nutné při výrobě dekorativních lamp.

Žárovky Sylvania LED GU10. LED žárovky Sylvania s jasně nasyceným světlem. Neohřívají místnost určenou pro venkovní nebo vnitřní osvětlení.

Fluorescenční zářivky Sylvania

Zářivky Sylvania T5 se základnou G5. Tyto zářivky mají různý výkon, nejoblíbenější: 40 wattů. Používá se v různých světelných oblastech. Zářivka Sylvania F 6W / 765 G5 s výkonem 6 wattů zajišťuje dlouhou životnost. Je vhodný pro osvětlení takových prostor jako: koupelny, nábytek, výlohy, vozidla.

Zářivky T8 s paticí G13. Nejoblíbenější typ zářivkového světla může být barevný. Používá se v různých průmyslových odvětvích. Sylvania je alternativou k neonovým lampám. Používá se tam, kde jsou zapotřebí dekorativní osvětlení a barevné efekty: osvětlení jeviště, osvětlení výkladů, vánoční osvětlení, diskotéka, barové osvětlení atd.

Fluorescenční lampa Sylvania F36W / T8 36 wattů. V záření lampy dominují modré a červené barvy, které podporují fotochemické procesy a urychlují růst rostlin. Zdůrazňuje přirozenou barvu ryb a řas v akváriích. Příznivý pro fotosyntézu v rostlinách. Používá se ve sladkovodních akváriích, zimních zahradách, sklenících a výstavách.

Svítidla a žárovky SYLVANIA Svítidla a žárovky SYLVANIA