Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Provensálská světla

Provensálský styl - idylické vnitřní klima

Provensálský styl, jak název napovídá, pochází z půvabné Provence - jižní Francie. Kamenné chaty, chuť dobrého vína, hektary kvetoucí levandule a vůně tymiánu nás nutí přenést vše do našeho interiéru, abychom pocítili atmosféru tohoto idylického klimatu. Osvědčený styl přináší do našich domovů harmonii a vytváří vřelou atmosféru. Proto, pokud se rozhodnete pro tento styl ve vaší domácnosti, měli byste mít na paměti, že používejte odstíny barev jako žlutá, bílá, béžová a zelená. Nezapomeňte přidat nějaký levandulový doplněk do vašeho interiéru.

V provensálských interiérech hraje osvětlení velkou roli i přesto, že v těchto regionech je spousta slunečního svitu. V těchto interiérech je nejlepší zvolit stropní osvětlení, křišťálové lustry nebo kovové lustry ve starém francouzském stylu. Také musí mít nástěnná světla. Světlo by mělo být teplé a náladové. V našem obchodě najdete celou řadu teplých světel, které můžete instalovat ve své provizorní místnosti.

Provensálská světla - Recenze o produktech


Klasyczna Angielska Lampa Stojąca PIKSEL
16. říjen 2018
Vynikající stojací lampa, vytváří neobvyklou atmosféru, doporučuji tento obchod

Nowoczesny Prowansalski Ciemny Plafon SENSO
04. říjen 2018
Hodnotím 6/6. kazek77

Prowansalska Lampa Wisząca Żyrandol CLARIS
02. říjen 2018
Pěkný servis a příjemný kontakt s prodejcem, ewelina7

Lampa wisząca Wawa S Czarny Srebrny Zablokowana czarno E27 1 x
04. duben 2018
Respektuji tento obchod a budu využívat jejich služeb více než jednou, pozdravuji pana macieje majitele, se kterým jsem mluvil o lampách.

Lampa wisząca Wawa S Czarny Srebrny Zablokowana czarno E27 1 x
04. duben 2018
Krásná lampa, velmi příjemná atmosféra v obývacím pokoji.

Provensálská světla