Informace o koronaviry
Během pandemie Covid-19 je náš e-shop funkční a dodáváme zboží do Evropské unie.
Abychom zastavili šíření Coronaviru, sloužíme našim zákazníkům pouze na dálku. Náš fyzický obchod v Polsku je pro zákazníky uzavřený. Více informací: Coronavirus FAW
Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Provensálská světla

Provensálský styl - idylické vnitřní klima

Provensálský styl, jak název napovídá, pochází z půvabné Provence - jižní Francie. Kamenné chaty, chuť dobrého vína, hektary kvetoucí levandule a vůně tymiánu nás nutí přenést vše do našeho interiéru, abychom pocítili atmosféru tohoto idylického klimatu. Osvědčený styl přináší do našich domovů harmonii a vytváří vřelou atmosféru. Proto, pokud se rozhodnete pro tento styl ve vaší domácnosti, měli byste mít na paměti, že používejte odstíny barev jako žlutá, bílá, béžová a zelená. Nezapomeňte přidat nějaký levandulový doplněk do vašeho interiéru.

V provensálských interiérech hraje osvětlení velkou roli i přesto, že v těchto regionech je spousta slunečního svitu. V těchto interiérech je nejlepší zvolit stropní osvětlení, křišťálové lustry nebo kovové lustry ve starém francouzském stylu. Také musí mít nástěnná světla. Světlo by mělo být teplé a náladové. V našem obchodě najdete celou řadu teplých světel, které můžete instalovat ve své provizorní místnosti.