Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Jídelní stoly

Jídelní stoly

Decentní jídelní stoly jsou pohodlí a elegance. V jídelně budete potřebovat stůl a několik židlí - někdy čtyři, někdy šest a ve větších jídelnách bude užitečných dokonce osm nebo deset židlí. Moderní stoly vypadají hezky a mají jedinečný styl. Kombinace dekorativního charakteru a funkčnosti je velmi důležitá. Stůl v jídelně lze přikrýt ubrouskem, položit na něj a poté na něj položit talíře a sklenice. Tímto způsobem nebude rouška obarvena, protože polštářky budou roušku chránit před poškozením

Moderní jídelní stoly

Obvykle se jedná o čtvercové nebo obdélníkové tabulky. Stůl v obývacím pokoji je malý, ale velmi pohodlný. Moderní jídelní stoly by měly být vyrobeny z kvalitního dřeva, někdy z kovu a ze dřeva - horní část je dřevěná a nohy jsou kovové. Kvalita takového kusu nábytku je důležitá, protože se kupuje minimálně několik let. Stoly lze rozložit na jednu nebo čtyři nohy, což je zcela tradiční. Někdy je pod stolem police, na které jsou položeny noviny, knihy a někdy to podstatné.

Stůl v obývacím pokoji

Stoly s mírně prolamovanou horní částí vypadají působivě. Nemusíte je přikrývat ubrusem, můžete je nechat bez přikrývky. Elegance a styl těchto stolů jsou základem každodenního fungování. Klasická je kombinace dubového dřeva a kovových nohou. Naleznete také stoly na kovových nohách se skleněnou deskou - samozřejmě vyrobenou z tvrzeného skla, které je extrémně odolné. Rozhodně stojí za výběr tak krásného stolu. Malé stolky pro dvě osoby mohou být vyrobeny z kovu (nohy) a dřevěné desky. Kvalita takového stolu a jeho elegance jsou více než zřejmé.

Z čeho jsou vyrobeny moderní jídelní stoly?

Moderní jídelní stoly jsou vyrobeny z různých materiálů: ratan, dřevo, kov, sklo nebo palety - jedná se o nejmodernější řešení, vhodné pro půdní vestavby a levné. Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou jídelních stolů!

Jídelní stoly