Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Glamour lampy

Glamour lampy

Co dělá glamour styl jedinečným?

Glamour styl je velmi eklektický styl. Spojuje prvky moderního designu a prvky baroka. Glamour styl často kombinuje matné textury s jasnou barvou. Díky těmto vlastnostem je glamour styl kombinací dekoračního luxusu a jemné smyslnosti.

Glamour styl - interiéry plné dojmů

Glamour interiéry jsou místa, která nás potěší jejich nádherou. Při uspořádání takových interiérů je třeba mít k dispozici velké křišťálové lustry, které kolem nich vysílají neuvěřitelné odrazy světla. Nezapomeňte dát zlaté a stříbrné dekorace dokončit svůj interiér tak, aby to dodalo pocit luxusu.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Glamour lampy