Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Glamour lampy

Glamour lampy

V naší nabídce najdete lampy v okouzlující estetice, které budou dobře fungovat v klasických i odvážnějších aranžmá vycházejících z tohoto stylu. Níže naleznete tipy a návrhy, které jsme pro vás připravili, jak si vybrat správnou lampu ve stylu glamour.

Luxus a lesk - glamour osvětlení

Luxusní, elegance a vkusná nádhera - to jsou vlastnosti, které umožňují nejjasnějším způsobem rozpoznat styl interiérového designu označovaného jako glamour. Jak ale získat jiskru a lesk, podle kterého má své jméno? Potřebujete vhodnou kompozici, která se skládá z mnoha ozdobných knoflíků, zrcadel v bohatých rámečcích a především - vhodného osvětlení, které vytvoří skutečně okouzlující atmosféru. Toho lze zase dosáhnout pouze lampou s charakterem, které není cizí ani zdravá dávka extravagance.

Klasické glamour lampy

Nejikoničtější úpravy bytů ve stylu glamour odkazují na historická období, která si cení podobných rysů - tj. Baroko a rokoko. Zejména klasický barokní zůstane nevyčerpatelným zdrojem inspirace pro lidi, kteří mají zájem o klasické glamour estetiku. A co víc můžeme spojit s barokním interiérovým designem než galerie Versailles Zwierciadlana?

Proto by nemělo být překvapením, že křišťálové lustry jsou tak populární. Jejich ideálními zástupci jsou lustr Royal Queen E14 a lustr Rosano E14 . Zajímavou alternativou ke křišťálovým lustrům, trochu méně ortodoxní, ale stále v podobném duchu, jsou plafondy . Takové předměty, jako je Plafond Euphoria G9 nebo Plafond Waterfall E14, vyžadují trochu intuice a odvahy, ale při správném používání se mohou stát dominantami našeho obývacího pokoje, které kradou pozornost hostů. Na druhou stranu budou na stěnách skvěle fungovat stříbřité nástěnné lampy, například nástěnná lampa Exquisite Queen E14 , která navíc svou formou o to více evokuje asociace s érou luxusu, kterým bylo baroko. Na druhé straně bude lampa Kartell BOURGIE vynikající volbou pro stůl nebo stůl v křišťálovém stylu.

Moderní kouzlo

Interiér ve stylu glamour však můžete zařídit i moderněji , bez tak výrazného odkazu na staré historické epochy. Pak jsou oblíbenější volbou extravagantnější a vysoce lesklé formy. Závěsné žárovky Bellezia G4 a nástěnné svítidlo Demeter 2 jsou dokonalou ilustrací této možnosti. Závěsné žárovky ZARA a nástěnné lampy Genova jsou o něco klidnější volbou, ale stále nejsou nižší v auře elegance . Určitě osloví ty, kteří dávají přednost minimalističtějšímu stylu glamour.

Je pravda, že glamour je především o posílení účinků blesku a oslnění, ale někteří lidé považují černou za model elegantní barvy . Bez ohledu na to, zda má naše glamour aranžmá mít trochu noirového ducha, nebo mají -li černé lampy být akcenty pouze ve světlé místnosti, bude v naší nabídce také něco pro nadšence této barvy. Černá verze lustru Queen E14 dodá našemu interiéru tajemně gotický charakter a černá závěsná lampa VIGO je dokonalým příkladem elegance, která nemusí jiskřit, aby zajistila svůj styl.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Glamour lampy