Přes 16 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Při výběru osvětlení pro náš domov bychom měli věnovat pozornost různým úrovním osvětlení, jeho použitelnosti a funkčnosti. Stojací lampy umožňují měnit charakter místnosti hraním světel. Pomocí nich můžeme snadno poskytnout našim interiérům dvourozměrnost a učinit surovou kancelář útulným místem pro čtení knihy s šálkem teplého čaje. Umístit je do místnosti pro teenagera vám umožní dát mu možnost vyjádřit svůj názor individuálním výběrem tvaru, velikosti a barev lampy. Stíny stojacích lamp se dodávají v mnoha tvarech, od jednoduchých, geometrických tvarů až po zaoblené, jemně dokončené postavy. Při výběru stojací lampy stojí za to věnovat pozornost úpravě tvaru do tvaru centrálního osvětlení. Výběr lampy v zajímavé barvě, která odřízne od zdi, získáme a osvětlení a úžasný dekorativní prvek, který dělá velký dojem na naše hosty.

Stojací lampy pro obývací pokoj

Nadčasový musí mít v každém obývacím pokoji rozhodně stojací lampu. Každý z nás chce, aby jeho obývací pokoj na sto procent odrážel jeho charakter a smysl pro chuť. Stojací lampa pro obývací pokoj je nejlepším způsobem, jak se vyjádřit pomocí osvětlení jako prvku nejen přísného osvětlení prostoru, ale také zdobení našeho domu. Rozmanitost a široký výběr zesilovačů pro obývací pokoj nám dává nekonečné množství možností osvětlení a dekorací. Věnujte pozornost struktuře a materiálu, ze kterého je stínítko vyrobeno. Pokud ozdobíme náš obývací pokoj ve specifickém stylu, nezapomeňte, že materiál, ze kterého je stínítko vyrobeno, se neliší od tématu obývacího pokoje. Stále častěji můžete najít odvážné spoje, např. Lampy ve stylu art deco stojící ve skandinávském stylu, nebo moderní, syrové lampy stojící v romanticky zařízených ložnicích.

Levné stojací lampy

Základní mýtus o stojacích lampách je ten, který říká, že stojí hodně. No, ne! V našem obchodě najdete levné stojací lampy , vedle kterých nikdo neprochází a levné, pomohou vám osvěžit již vyzdobený interiér. Nízká cena nám dovoluje měnit osvětlení, aniž bychom se vystavovali velkým nákladům. Velmi často po nějaké době od renovace si uvědomujeme, že něco chybí nebo aura převládající v místnosti není to, co jsme chtěli. Zveme Vás k procházení našeho sortimentu a určitě najdete něco vhodného pro Vás a vaše portfolio.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Stojací lampy