Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stojící LED svítidla

Stojící LED svítidla

Stojací lampy jsou rozděleny na ty, které jsou určeny pro praktické účely, mají čtecí rameno a dekorativní a vytvářejí jedinečnou atmosféru světelného zdroje.

LED stojací lampy - technologie

Svítidla vybavená technologií LED mají často zabudované stmívače, které regulují intenzitu světla. To vám umožňuje nastavit spotřebu energie v závislosti na vašich potřebách. Mnoho LED reflektorů má IP ochranu, což umožňuje jejich použití venku.

LED žárovky jsou mnohem důležitější než klasické nebo i halogenové. Můžeme si vybrat mezi různými variantami barvy světla, aby pro nás vytvořili požadovanou atmosféru.

Použití LED stojanových lamp v místnostech

Pokud jde o výzdobu, stojací lampy, na rozdíl od stolních lamp, zdobí pokoje štíhlými tvary, aniž by bylo nutné používat elevace nebo stoly. Dokonale doplňují všechna stropní svítidla, zejména svítidla ve stropě.

Pokud se staráme o intimní, okouzlující salon, ve kterém budeme trávit večery při čtení knih, měli bychom vsadit na kvalitní LED stojací lampu s pomocným osvětlením. Zajímavým řešením je použití reflektorů v blízkosti zrcadla. To umožňuje optické zvětšení interiéru.

V surových místnostech, s množstvím přírodních materiálů, jako je dřevo, je dobré používat jednoduché a velké lampy v tlumených barvách. Pokud chceme oživit interiér, který je pro nás příliš šedý a ponurý, stačí jedna barevná lampa v jasných barvách červené nebo žluté.

Dětské pokoje a kanceláře často trpí nedostatečným osvětlením. Jediný panel nebo stropní svítidlo je dostačující pro obecné osvětlení, ale ne pro učení nebo práci. Silný stojací lampa umístěná v blízkosti stolu vyřeší náš problém a navíc může být zajímavou výzdobou.

LED osvětlení ve stojacích lampách

Dnes je možné kombinovat dekorativní hodnoty a praktické využití lamp. LED reflektory mohou generovat velké množství světla a zároveň představují zdůrazňující charakter salónu. Důležitým aspektem, na který mnoho uživatelů lampy zapomíná, je použití správného stínítka. Velké, transparentní čočky opticky zvětšují místnost a poskytují jasné, rozptýlené světlo. Odstíny jsou užší a více zaostřených světelných paprsků a umožňují volání tzv. Efektu. světelný sloup, který směřuje ke stropu, zvyšuje vnitřní prostor. Odstíny nepropustné pro světlo vytvářejí intimní, útulnou atmosféru ve formě svazku světla zabírajícího jen malý prostor.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Stojící LED svítidla