Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Bodové svítilny Bodové svítilny

Polská společnost Spot Light zahájila svou činnost před dvaceti lety, v té době zvládla globální výrobu na trhu s osvětlením. Spokojenost spotřebitelů určuje strategii společnosti již mnoho let. Společnost Spot Light, která udržuje krok s globálním technickým pokrokem, citlivě registruje chutě a touhy zákazníků a neustále se účastní prestižních výstav, získala v mnoha evropských zemích prestiž a vysokou poptávku po svých produktech. Lustry, lampy, svítidla, stolní lampy, stojací lampy vyrobené pod značkou Spot Light se vyznačují vysokou kvalitou, trvanlivostí a speciální estetikou a jsou také vybaveny moderními, energeticky úspornými světelnými zdroji.

Bodové svítilny

Propracovaný model lustru Spot Light patří do kolekce Buquet a je ideální pro montáž na strop ložnice a obývacího pokoje zařízeného v provensálském a klasickém stylu. Výrobce doporučuje použít žárovku se 40 W základnou. Přístroj je vyroben z kovu a může být použit pro zavěšené stropy. Hlavní barva výrobku je bílá. Jedná se o velmi vynikající lustr obsahující mnoho krásných rostlinných prvků, spodní část lampy je pokryta listy, což výrazně zvyšuje dekorativní hodnotu. Pět světelných zdrojů napodobujících bílé svíčky v kombinaci s krystaly visícími ze zdobených drátů dává zařízení dokonalost, řemeslnost a vkus. Luxusní, moderní lustry nejen vyplní interiér svou nádherou, ale dodají mu šarm a jedinečnost

Závěsná lampa Bodové světlo

Závěsná lampa Spot Light je skvělý model patřící do kolekce Bali a je ideálně vhodná do stropu v kuchyni a jídelně v retro a rustikálním stylu. Svítidlo má žárovku se základnou E27 a výkonem 60 W. Přístroj je vyroben z materiálů jako sklo a kov a může být použit pro zavěšené stropy. Závěsná lampa v šedých a chromovaných barvách vypadá velmi zajímavě a zavěšená ve správné výšce dodá interiéru eleganci. Skleněný kužel ve tvaru kužele dává nižší světlo, které se jemně šíří v místnosti.

Bodové světlo stolní lampa

Neobvyklý model stolní lampy Spot Light patří do kolekce Fino a je ideální pro montáž na stůl v místnosti zařízené v moderním a high-tech stylu. Světelný prvek je zabudován do provedení a nevyžaduje nákup dalších žárovek. Lampa je vyrobena z plastu a kovu se základní šedou barvou. Oválná metolowa základna má dvě nastavitelná plastová ramena a jeden LED zdroj světla. Nastavitelná ramena umožňují měnit polohu světla. Energeticky úsporné zařízení splní své funkce v kanceláři, místnosti pro mládež a v kanceláři.

Bodové lamely

Pásek Spot Light patří do kolekce Jenny, je ideální pro montáž do haly, vestibulu haly, vyzdobeného v high-tech a moderním stylu. Je to reflektor s LED diodami s paticí E14 a 9 W. Pásek je vyroben ze skla a kovu s hlavní chromovou barvou. Zařízení má 4 světelné zdroje, jejichž směr lze volně nastavit. Konstrukce lampy je založena na dvou pásech na každém z nich jsou dva reflektory, které dokonale osvětlují specifické oblasti místnosti. Navzdory své malé velikosti mají silný proud světla

Unikátní model pásku Spot Light patří do kolekce Clear a je ideální pro montáž na strop místnosti zařízené v klasickém moderním stylu. Pás je vybaven halogenovými žárovkami se základnou G9, výkon 28 W. Přístroj je vyroben ze skla a kovu v chromu. Model má zajímavou konstrukci založenou na jednom kovovém pásu se 4 světelnými zdroji obsaženými v okouzlujících průhledných koulích. Bodový charakter osvětlení umožňuje nezávisle nastavit směr světla podle vašich potřeb. Lišta může být použita v kuchyni, jídelně, dětském pokoji a chodbě.

Bodové svítilny Bodové svítilny