Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Rustikální světla

Rustikální světla

Snaha o to, aby kolem nás žily jen nezbytné věci, způsobila, že lidé vynechali útulné interiéry, kde mohli najít teplo domova a pohodlí. Rustikální styl odkazuje především na domy z 19. století. Nejčastějším ekvivalentem slova rustikální je prostě venkov. Interiéry v tomto stylu jsou čisté, jednoduché a skromné. V interiéru v rustikálním stylu se cítíme v pohodě. Připomíná nám naše seznamy do domu babičky v zemi.

Rustikální světla - Recenze o produktech


Strop Helios 1 Bílá Bílá E27 1 x 60W
04. duben 2018
Lampa popsaná na kartě produktu. lucia.

Plafond Helios 2 Bílá Bílá E27 2 x 60W
04. duben 2018
Zboží ke mně dorazilo velmi rychle navzdory skutečnosti, že je nyní sezóna na nákup lamp, doporučuji.

Závěsná svítilna Eko Elipsa AL Bílá E27 1 x 60W
04. duben 2018
Lampa návrat úspěšná - koupil jsem si další.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Rustikální světla