Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Rustikální lampy

Rustikální lampy

Snaha o to, aby kolem nás žily jen nezbytné věci, způsobila, že lidé vynechali útulné interiéry, kde mohli najít teplo domova a pohodlí. Rustikální styl odkazuje především na domy z 19. století. Nejčastějším ekvivalentem slova rustikální je prostě venkov. Interiéry v tomto stylu jsou čisté, jednoduché a skromné. V interiéru v rustikálním stylu se cítíme v pohodě. Připomíná nám naše seznamy do domu babičky v zemi.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Rustikální lampy