Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Organizátoři

Organizátoři

Nepořádek v osobních věcech vás může pobláznit. Problém s uspořádáním místa na stole, chybějícími maličkostmi, žádným logickým uspořádáním v kosmetice ... a dokonce zapomenutím na důležitá data - všechny tyto problémy může vyřešit organizátor !

Nábytkové doplňky - efektivní organizátor

Efektivní , to znamená takový, na který se vejdou všechny věci, které zatím na stole zůstaly. Police, přihrádky, věšáky - to vše vám pomůže uspořádat váš nepořádek. Organizátor může být kus nábytku, na který si můžete vložit notebook s nejdůležitějšími poznámkami, v prodeji jsou vaše oblíbené knihy, klíče, pouzdra na brýle, telefon, klíče, pera atd. organizéry s tabulí korkovou nebo kovovou sítí, na kterou můžete něco pověsit.

Organizátor pro dítě

Svůj prostor si musí uspořádat nejen dospělí. Materiál organizéry na hračky nebo doplňky pro péči o dítě usnadní fungování v dětském prostoru. Barevný organizér pro teenagera bude jako toaletní stolek, kde malá dáma skryje své poklady nebo nástroje pro kreativní hru. Koutek pro batolata se prostě neobejde bez tak užitečného předmětu, který může být také prvkem interiérového designu.

Kosmetický organizér? Proč ne?!

Ženy, které věnují pozornost svému vlastnímu vzhledu, často bojují s nepořádnou kosmetikou. Rtěnky, inkousty, laky na nehty, stíny, kondicionéry ... konec konců, musíte to všechno někde vyřešit a chránit před poškozením. Problém by měl vyřešit funkční organizátor kosmetiky . Drobné předměty lze ukládat do zásuvek, zatímco ty větší by měly být umístěny na policích, při zachování zásady, že nejvyšší kosmetika - krémy, štětce, inkousty - by měla být umístěna vzadu a spodní zcela vpravo. Toto pravidlo vám umožní rychle najít položku, kterou hledáte.

Nástěnný organizér - je to jen pro ženu?

Mohlo by se zdát, že pouze ženy bojují s nepořádkem na stole, a přesto tento problém ovlivňuje i mužskou část společnosti - a to nejen na místech, jako jsou garáže nebo dílny! Vkusný a seriózní organizátor v tlumených barvách vyřeší problém nepořádku na stole každého muže.