Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 59 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lůžek

Lůžek

Pohodlná postel je základem pro kvalitní spánek. Prohlédněte si širokou škálu postelí v našem internetovém obchodě a vyberte si model, který vám nejlépe vyhovuje.

Kterou postel zvolit do ložnice?

Postele do ložnic lze rozdělit na jednolůžkové a manželské postele. Při výběru postele do ložnice věnujte pozornost designu. Pokud jste milovníky klasických interiérů, určitě se vám bude líbit postel ze dřeva. Pro milovníky moderního stylu doporučujeme postele s kovovou konstrukcí. Čalouněné postele jsou také skvělým řešením, které určitě vyzdobí ložnici.

Kontinentální postel - pohodlí a elegance

Kontinentální postel je mimořádně elegantní vybavení ložnice. Kromě toho je to velmi výhodné. Podstavec postele má obvykle velkou truhlu, do které můžete vložit ložní prádlo, díky čemuž bude vaše ložnice v pořádku. Elegantní čelo kontinentální postele z něj činí skvělou dekoraci do ložnice. Při výběru kontinentální postele by její matrace měla mít kapesní tvar, který zabrání vlnovému efektu, když se druhá osoba pohne.

Manželská postel - odpočiňte si po dni

Manželská postel je ideální pro lidi, kteří spí spolu. Pohodlná a dostatečně velká postel umožní oběma lidem vstát dobře spát. Bude to také dobře fungovat u lidí, kteří spí sami, kteří si cení pohodlí a chtějí si odpočinout po náročném dni. Konstrukce manželské postele může být založena na jednoduché konstrukci nebo může mít v základně skříň, do které lze uložit například ložní prádlo.

Kovová postel - záruka trvanlivosti

Postele s kovovou konstrukcí jsou zárukou odolného kusu nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Kovová postel je originální nápad pro design interiéru. Čelní desky v kovových postelích jsou k dispozici jak v jednoduché formě, tak v podobě krásných ornamentálních vzorů. Postel s kovovou konstrukcí bude skvěle fungovat v malých místnostech, protože nevypadá tak hrubě jako čalouněné. Jsou k dispozici v jednoduché i dvojité verzi.

Lůžek