Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Věšáky

Věšáky

Tato těžko viditelná položka pokrytá bundami je nepostradatelným prvkem každého domova, firmy, veřejných míst, restaurací, vlaků ... Lze ji dlouhodobě vyměňovat. Věšák na kabáty! Bez něj by se z interiéru stal nepořádek.

Nezbytné nábytkové doplňky

Jednoduché nebo dvojité závěsy , které lze instalovat například do kuchyně nebo koupelny, zlepšují fungování domu. Na věšák můžete pověsit ručník, hadřík, potřebné kuchyňské doplňky, jako jsou: vidličky a naběračky na vaření, pánve, rukojeti pro vyjmutí horkých pekáčů z trouby atd. Věšáky, na které lze připevnit mnoho samostatných háčků například u krbu nebo v dílně. Co by to bylo za šatník bez odolných a funkčních věšáků?

Věšáky - které jsou nejlepší?

Chromovaná a plastová ramínka budou plnit svoji roli například v koupelně, kde většina věcí přichází do styku s vodou. Na druhou stranu, ty z litiny nebo kovu - které mají zajímavý dekorativní design, si snadno najdou své místo hned vedle východu nebo dokonce venku. Velké stojací nebo závěsné věšáky, které vydrží těžké břemeno, budou vhodné pro zimní, podzimní a jarní dny. Hodí se k nim bundy, kabáty, čepice a deštníky.

Věšák na oblečení - kde by měl stát?

Bez ohledu na to, zda se jedná o veřejný nebo domácí prostor, měl by věšák na oblečení stát nebo být zavěšen v oblasti s nízkým provozem. Musí to být průchozí bod, a proto nějaký roh vedle dveří, předsíň v domě, výklenek na chodbě. Čím vyšší je háček, tím lépe - chrání kabáty a bundy před znečištěním a prachem. Na veřejných místech budou užitečné stojací závěsy, které jsou přístupné ze všech stran.

Nejlepší věšák do haly

Dům je místo, kde si můžeme dovolit svobodu při výběru materiálů. Takže dřevěný věšák, který umístíme do haly, vnese do interiéru hřejivou a příjemnou atmosféru. Jeho barva by měla záviset na barevném schématu a designu interiéru. Jednoduchý, nekomplikovaný design bude vhodný pro klasický a minimalistický interiér. Na druhou stranu, více dekorativní řešení - například věšáky z fantazijně tvarovaných kovových konstrukcí, jsou dobrým řešením pro domácnosti s idylickou atmosférou nebo tam, kde se v dekoru objevují starožitnosti.

Věšáky