Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Svítidla pro děti

Svítidla pro děti

Děti Světla, barevné, zábavné a SAFE světla pro děti

Svět dítěte je většinou zaměřen kolem domu, ale je to zvláštní místo je to místnost. Je důležité, aby děti měly nejlepší podmínky pro hraní a zábavu. Nejen, že vybavení a dekorace jsou důležité při plánování dětského pokoje, ale také osvětlení, které instalujete. Osvětlení bude jiné, když máte novorozené dítě a pár let starší batole. Při výběru správných světelných zdrojů je klíčová bezpečnost ve věku. To také zahrnuje umístění zásuvek a baterií mimo dosah dětí.

Osvětlení pro děti v různém věku

Děti potřebují různou intenzitu světla v závislosti na věku. Novorozenec kvůli své větší citlivosti očí bude potřebovat jemnější světlo. Dobrým řešením pro toto bude koupit noční lampy a nástěnná světla. Pro trochu starší děti, které většinou tráví svůj čas hraním v místnosti, by mělo být osvětlení co nejblíže dennímu světlu, v takovém případě se budete chtít zaměřit na žárovku, kterou si vyberete. Zatímco síla žárovky by měla být větší, čím tmavší jsou stěny dětského pokoje. Pro děti, které chodí do školy, se jejich stůl stává důležitým místem ve svém pokoji. Samozřejmě, když dělají domácí úkoly, potřebují dobré osvětlení.

Základem osvětlení v dětském pokoji by mělo být závěsné nebo stropní světlo, nejlépe s funkcí stmívání. Příjemným doplňkem může být nástěnné svítidlo nebo noční lampa nebo dokonce projektory s různými tvary, jako jsou zvířata, hvězdy.

Lampy pro děti spouští kreativitu

Svítidla v dětském pokoji nejen osvětlují interiér. Mnoho lamp je vyrobeno v různých tvarech zvířat, vozidel nebo filmových postav, které splní jejich očekávání.

Svítidla pro děti