Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Sedací soupravy

Sedací soupravy

Pohodlné pohovky do jakéhokoli prostoru

Gauč v obývacím pokoji je místo, které slouží k relaxaci i trávení volného času s rodinnými příslušníky. Jedná se o kus nábytku, který přitahuje pozornost svými rozměry a je ústředním bodem obývacího pokoje. Jeho vzhled by měl ladit se stylem interiéru, aby byl dokonalým doplňkem. Důležitá je také velikost a funkce pohovky v obývacím pokoji.

Skládací sedací soupravy - nábytek jakékoli velikosti

V malých bytech je často obtížné umístit postel a pohovku. V takové situaci stojí za to přemýšlet o multifunkčním nábytku, jako jsou skládací pohovky. Během dne poskytnou relaxaci a odpočinek a v noci se změní na pohodlné místo na spaní. Tímto způsobem lze v bytě ušetřit spoustu místa.

Pohovka s funkcí spánku - s ohledem na hosty

Přenocování hostů může být výzvou, zejména pokud váš byt nemá dostatek místa na spaní. Tento problém lze nadobro vyřešit umístěním pohovky s funkcí spánku do obývacího pokoje. Tento nábytek je často vybaven nádobou, do které můžete schovat ložní prádlo. To znamená, že můžete být vždy připraveni nabídnout svým hostům pohodlné přenocování.

Modulární pohovky pro náročné

Každý obývací pokoj je jiný a má jiné potřeby, a proto jsou modulární pohovky zajímavou volbou. Jedná se o nábytek, který se skládá z mnoha prvků, takže si jej můžete upravit, jak chcete. Jakákoli konfigurace vám umožňuje získat vhodný tvar pohovky a optimálně uspořádat interiér. Pokud navíc po nějaké době začne být uspořádání nábytku nudné, lze jej kdykoli změnit.

Rohové pohovky - protože na pohodlí záleží

Rohy jsou skvělou volbou pro lidi, kteří oceňují vysokou úroveň relaxace. Tento nábytek má lenošku, na které můžete natáhnout nohy a pohodlně si užívat své oblíbené čtení nebo sledování televize. Díky rohovým pohovkám navíc neztratíte místo v rohu místnosti, který často zůstává nevyvinutý. Díky tomu jsou skvělou volbou nejen pro velké místnosti, ale i pro menší.

Sedací soupravy