Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

OSRAM / Ledvance Lampy OSRAM / Ledvance Lampy

Německá společnost OSRAM vyrábí světelné produkty, které jsou na světovém trhu velmi známé a populární. Stejně jako všechny elektrické výrobky této společnosti mají vysokou míru spolehlivosti, bezpečnosti a vynikající kvality. Společnost již dlouhá léta čeká na práci na získávání trhu s osvětlovacími zařízeními, nyní jsou elektrické výrobky OSRAM známé a důvěryhodné po celém světě.

Žárovky OSRAM

Opálová žárovka OSRAM CLASSIC A 40W, neprůhledná E27 se světelným tokem: 415 lm, má malý světelný zdroj. Žárovka OSRAM určená pro různé kompaktní dekorativní rámy, elegantní hruškovitá, s matnou žárovkou. Používá se pro vnitřní použití, snižuje efekt oslnění a vyhlazuje kontrast stínů. Navrženo tak, aby vytvořilo útulné a pohodlné prostředí, včetně interiérové výzdoby bytových a nebytových prostor, restaurací, hotelů, výstavních sálů.

Žárovka OSRAM CLASSIC A 40W, E27, transparentní se světelným tokem: 415 lm. Žárovka vyzařuje jasné, krásné světlo, dává hodně tepla, má životnost nejméně 1000 hodin. Jedná se o univerzální světelný zdroj s širokým spektrem aplikací v obytných i nebytových prostorách včetně interiérů restaurací, hotelů, výstavních hal, velkých kanceláří a obchodů.

OSRAM DECOR GOLD 40W E27 žárovka se světelným tokem: 400 lm. Pro výzdobu interiérů, včetně obytných prostor, ale i restaurací, hotelů, výstavních hal, velkých kanceláří a obchodů, se používá speciální hruškovitá elegantní žárovka se zlatým krytem kupole.

OSRAM zářivky

Fluorescenční zářivka OSRAM L 18W / 950 G13 COLOR PROOF 590 mm denní světlo. Zářivka Používá se tam, kde je třeba porovnávat a kontrolovat barvy osvětlených objektů. Vyzařuje malý světelný tok, může být použit například v ordinaci lékaře, fotografické laboratoři, tiskárně, galerii.

OSRAM NATURA T8 L 15 / W / 76 zářivka. Průměrná životnost zářivky je 20 000 hodin. Díky speciálně přizpůsobenému rozložení světla jsou výrobky vypadající svěží a chutné. Oblasti použití zářivek jsou: pekárny, továrny na maso, obchody s masem, supermarkety. Je ideální pro potravinářský průmysl.

Ledvance / OSRAM

Německá společnost Ledvance byla založena světelnou společností OSRAM a v současné době ji vlastní čínská společnost MLS Co., LTD. LEDVANCE je zcela nová značka v oboru osvětlení, společnost je potomkem firmy OSRAM, která působí ve 120 zemích světa.

S LEDVANCE jsou spojeny následující produkty:

Pro velkoobchodní, maloobchodní a maloobchodní zákazníky

  • LED žárovky
  • Svítidla - vysoce intenzivní světelný paprsek, halogen, kompaktní zářivka
  • Připravené standardní LED lampy pro obchod LEDVANCE
  • Prodej systémů řízení osvětlení, LED modulů, regulátorů a předřadníků pro OSRAM

Pro soukromé uživatele.

  • LED žárovky
  • Svítidla - vysoce intenzivní světelný paprsek, halogen, kompaktní zářivka
  • Produkty pro chytrý domov
  • Led světla.