Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nábytek WoodMan

Nábytek WoodMan - kvalitní výrobky z bukového dřeva.

.

Představujeme vám nábytek pro volný čas z masivního dřeva.. Patří mezi ně robustní postele, multifunkční rozkládací pohovky, křesla, konferenční a noční stolky.. Hlavní myšlenkou designu je spojení nadčasového designu s funkčností za použití přírodních materiálů.. Výběrem produktů WoodMan, které jsou ideální pro pokoj pro hosty, získáte pohodlný prostor i na malé ploše.

.

Zajímají vás lenošky nebo čalouněný nábytek s funkcí spaní?

.

Výrobky značky WoodMan jsou rozhodně nábytkem na dlouhá léta s pozoruhodným využitím.. V obývacím pokoji se bude dobře vyjímat rozkládací pohovka Le MAR určená pro další spaní.. Dalším zajímavým designem je pohovka Allegro, která v sobě má funkce až tří kusů nábytku.. Dobře poslouží jako klasická pohovka, rozkládací křeslo i jednolůžko pro hosty.. Milovníkům skandinávské klasiky doporučujeme model MEXICO.. V této sérii je pohovka doplněna křeslem a stejnojmenným konferenčním stolkem.. Dohromady tvoří pohodlný set pro chvíle strávené s rodinou a přáteli.

Zajímá vás, kolik stojí futon? Vyberte si ideální model pro vás.

.

Máte malý prostor a víte, že tradiční pohovka by místnost zahltila? Ideálním řešením se v této situaci stanou módní futony Layti dostupné ve 2 velikostech.. Funkce rozkládání se hodí i při hostování hostů.. Aby mohly pohodlně přenocovat, je třeba se postarat o pohodlné místo k odpočinku.. Futon umístěný u okna balkonu vytvoří jedinečný koutek pro chladné večery.. V doprovodu teplého nápoje a dobré knihy nebude žádný večer hrozný..

Připravte se na pohodlný noční odpočinek.

.

Pohodlná postel je nezbytnou součástí každé ložnice.. Volbou minimalistického modelu získáme další prostor.. Řada s tradičním japonským designem se stala žhavým trendem. Postele jsou k dispozici v mnoha barvách. Díky klasickému designu dobře fungují bez ohledu na interiér.. Tyto a další modely najdete v naší nabídce.. V našem sortimentu najdete výrobky pro dům a zahradu.. Bez námahy získáte pohodlný interiér v moderním stylu. Není zač!

WoodMan - Recenze o produktech


Manželská postel 200x220 Carre, surové masivní bukové dřevo, minimalistický design
25. listopad 2022
Skvělá kvalita a zpracování. postel z masivního dřeva. jsem nadšená!!!

Nábytek WoodMan