Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Barové Stoly

Barové Stoly

Barové tabulky ve stylu podkroví

V interiérovém designu jsou stále častěji půdní a industriální styly, které se vyznačují strohostí. Barové stoly ve stylu podkroví mají obvykle černý rám sloužící jako struktura a černé stupačky. Rám je vyroben z vysoce kvalitní oceli a kontrastní dřevěné vrcholy dokonale doplňují celek. Celá věc je udržována v chladném a minimalistickém stylu odkazujícím na tovární dekor.

Proč si do kuchyně vybrat kulatý barový stůl?

V malých kuchyních, zejména v těch, které jsou navrženy jako uzavřená místnost, se počítá každý dobře vyvinutý centimetr prostoru, takže kulatý barový stůl bude perfektní. Spodní kulatá základna zajistí stabilitu a přilnavost stolu k podlaze. Jedna noha a kulatý vrchol umožňují umístění židlí kamkoli.

Jak vybrat barový stůl pro stoličky?

Aby bylo zajištěno pohodlí při používání barového stolu, měla by být vhodně zvolena jeho výška. Za prvé, barový stůl pro barové stoličky by měl být odpovídajícím způsobem vyšší než sedadlo barové stoličky, doporučený výškový rozdíl je asi 30 centimetrů. Typické rozměry barových stolů jsou od 80 cm do 120 cm na výšku. Taková výška zajistí pohodlí při snídani, obědě, večeři nebo rychlé kávě.

Rozšíření kuchyně o vysoký barový stůl

Pokud potřebujete ve své kuchyni najít další místo pro stolování, bude vysoký barový stůl perfektní, protože může plnit několik funkcí. Nejprve můžete takový stůl použít k oddělení kuchyňského prostoru od zbytku bytu a v případě otevřených místností můžete získat další kuchyňskou linku

Doporučujeme vám seznámit se s naší nabídkou barových stolů!