Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nábytkové doplňky

Nábytkové doplňky

Pokud hledáte originální doplňky do svého interiéru, nemůžete najít lepší místo! V našem obchodě najdete stylové dekorace a módní doplňky , to vše bez opuštění domova! Nic nemůže zaplnit váš prostor jako správně vybrané příslušenství! Vytvořte ve svých interiérech jedinečnou atmosféru a popusťte uzdu své fantazii! Naše výrobky vám pomohou, zdůrazní estetiku vašeho interiéru a stimulují smysly.

Věšáky - co je k zavěšení ... nechte to viset!

Už žádné hromady oblečení nahromaděné na postelích, židlích nebo chaoticky zabalené do skříněk! U nás získáte to, co potřebujete, v každé skříni nebo šatníku. Nechte své interiéry uklizené bez zbytečného úsilí! Podívejte se na naši nabídku a vyberte si, co potřebujete, a my zajistíme, aby se váš balíček s novými závěsy dostal co nejdříve!

Dávkovače mýdla - čistá radost!

Nabízíme praktické a krásné koupelnové doplňky, jako jsou dávkovače mýdla . Malé detaily dodávají interiéru kouzlo a zároveň zpříjemňují každodenní běžné činnosti, jako je mytí rukou. Podívejte se na naši nabídku dávkovačů mýdla a rozhodněte se, který se nejlépe hodí do vaší koupelny!

Vonné svíčky - cítit atmosféru ...

Vůně vonných svíček dá vám i vašim hostům skvělou náladu, spojí váš domov s elegancí a teplem a vůně plovoucí v ložnici vám přinese příjemné vzpomínky. Vyberte si svou oblíbenou vůni nebo najděte něco zvráceného! Zvýrazněte svou osobnost vůní naplňující váš domov! Vyrobte si dárek pro sebe nebo někoho, koho milujete, a odpočiňte si v teple a vůni našich svíček!

Nástěnné hodiny - čas!

V naší nabídce najdete také stylové a módní nástěnné hodiny , které doplní vaše aranžmá a bezchybně ukáží čas! Mezi hodinami v naší nabídce určitě najdete ty, které hledáte! Mnoho módních návrhů již čeká na zavěšení na zeď a vyzdobení vašeho domova!

Nábytkové doplňky - Recenze o produktech
Kovový stojan na rostliny METALLO 80cm černý LOFT
11. září 2022
Doporučuji, záhon pevně vyroben.

Kovový stojan na květiny CUBO černý půdní box 80x60cm
13. srpen 2022
Doporučuji, záhon je opravdu skvělý!!!

Kovový stojan na květiny na čtyři květiny METALLO 112cm černý LOFT
06. srpen 2022
Miluji květiny a tento záhon je trefa do černého! kvalita je prvotřídní.

Nábytkové doplňky