Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Rozkládací postele

Rozkládací postele

Praktické rozkládací pohovky

Skládací pohovky mohou být potaženy ekologickou kůží, přírodní kůží nebo látkou. Pohovky s funkcí spánku jsou vynikající třídy. Při výběru pohovky pro běžné spaní stojí za to pamatovat, že rozkládací pohovka by měla být nejen hezká, ale především pohodlná a poskytovat přiměřený komfort spánku.

Velký výběr pohovek v obchodě Lunares

Nejoblíbenější jsou béžové, hnědé nebo černé pohovky. Můžete si také zakoupit nábytek v různých odstínech modré nebo zelené. Bílé pohovky vypadají sofistikovaně. Živé barevné pohovky, které mohou přidat barvu do obývacího pokoje, jsou stále populárnější. Na výběr je také velikost pohovky. V závislosti na velikosti si můžete vybrat mezi dvojitou nebo trojitou pohovkou.

Sedací soupravy v moderní verzi

Pohovky naplněné salony PRL jediným kliknutím. V současné době jsou na trhu pohovky s různými skládacími systémy. Chcete-li přeměnit pohovku na postel, stačí z pohovky vytáhnout úhledně skrytou matraci. Ostatní pohovky se táhnou dopředu nebo mají skládací části, které vytvářejí spací plochu. Mnoho rozkládacích pohovek navíc vypadá stejně krásně jako nerozkládací pohovky, takže jejich další funkce nemají negativní vliv na vzhled nábytku.

Rozkládací pohovky pro hosty

Pokud ne pro pohovky, interiéry by byly mnohem chudší a méně rozmanité. Pohovka je nezbytným kusem nábytku pro každého, kdo chce uspořádat interiér elegantně a pohodlně. Pohovka by měla mít dobrý automatický sklápěcí mechanismus, opěrné polštáře a područky. Rozkládací pohovka vám umožní zůstat přes noc neohlášeným hostům a členům rodiny, kteří přišli na návštěvu. Stojí za to kombinovat funkci pro volný čas s praktickou pohovkou. Doporučujeme vám seznámit se s nabídkou skládacích pohovek v obchodě Lunares.

Rozkládací postele