Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Nástěnné malby pro děti

Nástěnné malby pro dětský pokoj

Malování zdi v dětském pokoji v určitém vzoru může být výzvou. Pokud nemáme talent Matejka nebo Chełmońského, je lepší to riskovat. Namísto malování je lepší nalepit na zeď nástěnnou malbu. Její vzhled bude do značné míry záviset na věku majitele místnosti a jeho osobních preferencích, ale lze rozlišit několik pravidelností. Přečtěte si naše tipy pro výběr nástěnné malby pro děti. Nástěnné výjevy pomohou dosáhnout zajímavého efektu v dětském pokoji.

Tapeta pro dětský pokoj - je to dobrý nápad pro novorozenecký pokoj?

Existují různé školy pro zdobení dětských pokojů. Jeden říká, že stěny by měly být bílé, protože to znamená čistotu, druhý - že čím barevnější, tím lépe. V obou tvrzeních je určitá pravda. Dětský pokoj by měl být rozhodně čistý, ale také barevný. Důvodem je nejen specifická vize designu interiéru, ale také specifika dětského zraku. Živé barevné barvy lépe upoutají pozornost malého dítěte. Je to jen pár let, kdo se na pastely dívá příznivě. Tapeta nebo nástěnná malba v pokoji novorozence nemusí pokrývat všechny zdi. Stačí, když je tapeta přilepená k jedné zdi, například ke zdi naproti oknu nebo ke zdi s dětskou postýlkou. Tato barevná dekorace dokonale odpovídá potřebám malého dítěte a zdobí dětský pokoj. Ponechání zbývajících zdí bílé bude kompromisem mezi konkrétními potřebami dítěte a dospělým konceptem čistého dětského pokoje.

Fototapeta pro dětský pokoj - kdy byste se měli rozhodnout?

Již několik let staré děti mají své preference, některé docela překvapivé, zejména když si jako oblíbenou vyberou negativní postavu z pohádky. Na dětských topech jsou také jednoduché vzory - medvědi, kočky, psi, plesy, deštníky, duhy. Předškoláci požádali, aby si vybrali pěknou tapetu, často označují ty s pohádkovými postavami, ale spíše nakreslené. Animovaní nebo žijící hrdinové se stávají modlami školního věku. Nástěnné výjevy s různými motivy najdete na webových stránkách našeho obchodu. První fototapeta se může objevit v předškolním pokoji. Právě chodí do mateřské školy otevírá novou etapu v životě vašeho dítěte. Je vhodné jej kombinovat se změnou vzhledu místnosti, čímž se zdůrazňuje, jak důležitá je tato změna. Je to také příležitost pro první lekci v kombinaci barev a vzorů. Děti nemají smysl jako dospělí, takže je třeba říci, že některé barvy se neshodují a že například pásy s koly se neshodují. Určitě však stojí za to nechat dítě vybrat si první tapetu s fotografiemi. Pokud se obáváme, že volba bude kontroverzní, stačí se uchýlit k jednoduchému triku: dejte svému dítěti na výběr z několika, které rodiče přijímají. Tímto způsobem získá dětský pokoj výraz.

Nástěnné malby pro děti - kombinace vzorů a barev

Heslo „nástěnné malby pro děti“ obsahuje příslib, že každé dítě si najde něco pro sebe, bez ohledu na pohlaví a věk. Nástěnné malby pro děti mohou zobrazovat doslova vše od jednoduché grafiky po panoramatické fotografie zobrazující krajinu nebo velká města. Existují také trojrozměrné tapety, které zvětšují místnost. Takové optické iluze se často používají zejména v menších místnostech - nástěnná malba nad prádelníkem nebo nad postelí může vizuálně přidat několik cenných metrů. Nástěnné malby pro děti, zejména ty starší, nejsou vždy barevné. Někdy jsou to jemné černobílé grafiky, které jsou diskrétní, ale důležitou ozdobou pokoje mladého muže. Mohou také vykonávat vzdělávací funkci. Nástěnné výjevy s mapami světa, matematickými nebo chemickými vzorci nejsou neobvyklé. Nástěnná malba určitě jedinečně vyzdobí dětský pokoj.

Tapeta pro chlapecký pokoj není jen auta

Nelze skrýt, že Lightning McQueen je častým hrdinou tapet v místnostech malých chlapců, ale u automobilů tam nekončí svět mužských vzorů v edici pro děti. Nejmladší děti mohou dokonce najít pirátskou loď. Mírně starší lidé rádi sází na sportovní nebo hudební idoly. Mezi neutrálními nástěnnými malbami pro chlapce budou převládat modrozelené a hnědé tóny. Místo toho v chlapeckých pokojích není nadbytek růžové nebo červené. Což neznamená, že tyto barvy jsou zakázány, zejména pro fanoušky hasičského sboru nebo zmíněného Zigzagu. Pro dětský pokoj chlapce se vyplatí koupit fototapetu s motivem odpovídajícím jeho zájmům. Geometrické nástěnné malby určitě stojí za pozornost, například ty, které zobrazují hory ve skandinávském stylu. Malování na zdi si vyžaduje čas a dovednosti. Umístit správnou tapetu bude rychlejší, snazší a levnější. Tapety pro dětské pokoje jsou skvělou alternativou k tradičním nástěnným malbám.

Nástěnné výjevy pro dívky - od princezny po plameňáky

Téměř všechny dívky milují růže a pastely v určitém okamžiku svého života. Tato láska začíná ve školce a trvá po první roky školního vzdělávání. Paralelně fascinuje to, co je krásné a bohaté, takže nahoře jsou princezny v nádherných kočárích a ještě více nádherných hradech. A zároveň nesmíte zapomenout na sezónní módu - děti do určitého věku následují stádový instinkt, takže všichni chtějí mít to samé - koťata, plameňáky nebo alpaky, které byly v poslední době velmi módní. Při výběru tapety pro dětský pokoj se vyplatí zapamatovat si vkus dětí. Ve druhé polovině základního vzdělávání se vkus dívek výrazně mění. Toto je vhodná doba pro nahrazení sladké růžové tapety trochu vážnější. Co? Nejlepší je požádat majitele místnosti. Rozsah jejích zájmů může být obrovský. Těmto zájmům by měla vyhovovat nástěnná malba dívky.

V našem obchodě najdete zajímavé nástěnné malby pro vaše dítě! Doporučujeme, abyste se seznámili s naší nabídkou! Každý produkt obsahuje informace o konkrétním typu fotografické tapety.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Jak odstranit tapetu? Odstranění tapety ze zdi

Móda pro barevné tapety se jednou vrací, jednou prochází. S tím přichází čas buď na přilepení materiálu ke zdi, nebo na odstranění tapety. A zatímco první fáze práce z uvedených příkladů, tj. Lepení tapety je docela příjemná, tapeta není úplně odstraněna. Jak se vypořádat s odstraněním tapety ze zdi? Zde je náš průvodce. Projdete s ním další fáze práce: krok za krokem.

Nástěnné malby pro děti