Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Rovné Stoly

Rovné Stoly

Základem každé studovny nebo studovny je stůl , který odpovídá charakteru místnosti a je často nábytkem, před kterým strávíte dlouhé hodiny. Je nenahraditelný při organizaci pracoviště a pomáhá soustředit pozornost na daný úkol a navíc doplňuje interiér.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru stolu?

Nejdůležitější vlastností vhodného stolu je jeho přizpůsobení uživateli. Hledání stolu, který umožní pohodlnou a ergonomickou práci, nebude mít v budoucnu žádné problémy se zády, jedná se tedy o dlouhodobou investici do zdraví a pohody. Funkční stoly vybavené zásuvkami výrazně usnadní třídění potřebných dokumentů a udržení pořádku. V závislosti na tom, zda používáte notebook, počítač, tiskárny a další předměty potřebné při práci, se stůl může lišit velikostí povrchu stolu a přítomností dalších skříněk.

Pro jaké interiéry jsou jednoduché stoly vhodné?

Velké kanceláře a interiéry získávají profesionální charakter umístěním jednoduchých stolů do centrálního bodu, který zaměřuje pozornost osoby vstupující do místnosti. Takový kus nábytku navzdory své jednoduchosti zvyšuje estetiku okolí, ale vyžaduje také větší péči - hromada neuspořádaných dokumentů a nečistot nebo škrábanců jistě každému padne do oka a nezanechá nejlepší dojem. Umístění stolu ke zdi zase ušetří cenné místo v malé místnosti.

Skandinávský styl - bílé stoly

Světlý a minimalistický nábytek dlouho dobýval polské byty. Jsou podpořeny módním designem, funkčností a elegancí a interiéry nimi zdobené získávají vřelou a rodinnou atmosféru. Přítomnost bílého stolu v kanceláři nebo studovně místnost rozjasní a dodá jí moderní a profesionální charakter.

Klasické dřevěné stoly

Je těžké najít materiál, který by více odpovídal přírodě než dřevo. Spojený s noblesou a elegancí dodá interiéru rustikální tóny. Ačkoli je dřevěný nábytek často přirovnáván k tradici, není na škodu jej použít v avantgardnějších uspořádáních. Psací stoly ze dřeva mohou být hlavním prvkem místnosti, kolem kterého jsou vybírány další kusy nábytku, které doplňují uspořádání místnosti. To, co určuje jejich popularitu, je skutečnost, že dřevěné stoly nejen dobře vypadají, ale také jejich kvalita zaručuje dlouhodobé pohodlí při používání.

Rovné Stoly