Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Dětské plafondy

Plafony pro děti v obchodě Lunares

Strop pro děti jednou, a strop pro děti dnes jsou dva různé příběhy. V současné době jsou tato svítidla módní a představují osvětlení především pro moderní interiéry. Jednou, planfon byl nejprve a především spojený s bohatým designem. V současné době je stropní svítidlo svítidlem úsporným tvarem a stylem. V dětském pokoji může strop působit jako akcentační osvětlení nebo hlavní osvětlení, kdy si nemůžeme dovolit bohatě zdobený lustr nebo závěsnou lampu.

Nábytek pro děti jako náhrada za závěsnou lampu

Volba hlavního osvětlení dětského pokoje je často mezi lustrem, závěsnou lampou a stropem. Nábytek pro dětský pokoj je osvětlení, které těsně přiléhá ke zdi. Výběr plafondů pro dětský pokoj v našem obchodě je velmi bohatý - od bohatě zdobených plafondů až po skromné monochromatické stropy.

Plafony pro dětský pokoj

Myšlenka na takové řešení, jako je hlavní osvětlení, je hit, pokud je místnost našeho dítěte elegantní a nízká. Plochy pro dětský pokoj vytvářejí jasnou záři na stropě, která dodává celý interiér atmosféry a vytváří útulnou atmosféru. Navíc vyzařované světlo odráží od stropu, takže celá místnost je dostatečně osvětlena.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Jak osvětlit dětský pokoj Children lamps

Zatímco osvětlení domu a jednotlivých místností nezpůsobuje mnoho problémů, příslovečné „schody“ mohou začít při výběru správného světla pro dětský pokoj, kde hraje zvláštní roli. V naší kategorii Lampy pro děti se zaměřujeme na všechny nejzajímavější modely svítidel určených speciálně pro naše děti.

Dětské plafondy