Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stupátka

Stupátka

Sedavý životní styl nepřispívá k udržení zdravé pohybové soustavy. I když je obtížné úplně se vzdát pohodlné práce na židli, stojí za to zajistit pohodlí a ergonomii během práce, která přinese nejen pohodlí, ale také ulehčí nejzranitelnějším částem těla.

Kancelářské stupačky - šetří unavené nohy

Obohacení pracoviště pomocí kancelářské stupačky přinese viditelné zlepšení držení těla. Jeho použití ulevuje dolní páteři a zlepšuje krevní oběh v nohou, což zase předchází křečovým žilám. Kancelářské stupačky jsou skvělým řešením pro lidi, kteří si stěžují na bolavé a těžké nohy. Péče o správné držení těla se v budoucnu ve zdraví vyplatí.

Podnožka ve formě pouf nebo trojité funkce

Po náročném dni v práci není nic lepšího, než se pohodlně usadit na židli a natáhnout nohy. K tomu použitá stupačka může být také použita jako sedadlo. Šetří spoustu místa - malý kousek nábytku, který používáme k relaxaci, může úspěšně hrát druhou roli. Některé modely lze také použít jako úložný box na polštáře a dekorativní prvky.

Čalouněné stupačky - co za ně mluví?

Správně zvolené látkové stupačky jsou zajímavým dekorativním prvkem v místnosti. Díky nim se místnost stává útulnější. Protahování nohou na měkké, velurové stupačce není jen odpočinkem pro tělo, ale také pastvou pro smysly. Široká škála barev vám umožní sladit opěrku nohou s jakýmkoli uspořádáním. Budou pracovat jak v obývacím pokoji, tak v kanceláři.

Trochu luxusu - kožené stupačky

Kožený nábytek dodává třídě a eleganci místnosti, ve které je umístěn. Snadno se čistí, díky čemuž vypadají vždy bezvadně. Charakteristická struktura a vzhled kožené stupačky je nenahraditelnou výzdobou interiéru, která dodává stylový charakter a umožňuje vám odpočívat ve velkém stylu.

Praktické a pohodlné stupačky jsou podceňovanými kusy nábytku, které se vyplatí mít doma i v práci.