Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lunares - Recenze o produktech

Latarnia ogrodowa luna cefalu e27 200 cm czarny antracyt 1 l

Latarnia ogrodowa Luna Cefalu E27 200 cm czarny antracyt

12. prosinec 2019

Skvělý nákup. doporučuji tento obchod

~ OLALA


Zestaw 3 zewnetrznych lamp kule ogrodowe luna balls 30 40 50cm 6 l

Zestaw 3 zewnętrznych lamp Kule ogrodowe - Luna Balls 30, 40, 50cm

12. prosinec 2019

Rychlý, efektivní, žádný problém - doporučuji tento internetový obchod - krystian

~ krystian


Nowoczesna kula ogrodowa dekoracyjna luna ball 30 cm l

Nowoczesna Kula Ogrodowa Dekoracyjna - Luna Ball 30 cm

11. prosinec 2019

Dobrý obchod, užitečné služby. doporučuji tento obchod. zygmuntt16

~ zygmuntt16


Lampa ogrodowa biala kula dekoracyjna luna ball 20 cm l

Lampa ogrodowa Biała Kula Dekoracyjna - Luna Ball 20 cm

08. prosinec 2019

Pěkný obchod se službami. doporučuji tento internetový obchod. marysiakozłowska

~ MarysiaKozłowska


Kula dekoracyjna biala polysk luna ball 40 cm l

Kula Dekoracyjna Biała Połysk - Luna Ball 40 cm

19. listopad 2019

- doporučuji tento obchod - aleksandra

~ Alexander


Lunares lampy

Lampy nás provázely po staletí. Pokračují v tom a dokazují svou užitečnost téměř na každém kroku. Jako kolo. Je však možné přijít s novým kolem? Ne. Můžeš znovu přijít s lampou? Vynikající designéři ze studia Lunares dokazují, že ano, můžete. Pak představí Luna Ball koule na prodej. Prostě! Revoluce, kterou nikdo nečekal. Příběh jako z filmů.

Zahradní kuličky Luna Ball

Kuličky Luna Ball jsou špičkovým úspěchem v oblasti užitého umění. Nikdy předtím nebyl každodenní život tak krásný. Pouze lampy Lunares dokázaly vyniknout nádherné nádherě lamp z temnoty historie tím, že světu ukázaly svou práci: koule LUNA BALL. Kuličky Luna Ball jsou svěží a mimořádně inovativní přístup k zdobení místnosti. Tvar koule, dokonalý ve své jednoduchosti a univerzálnosti, znamená, že bez ohledu na uspořádání nábytku a design interiéru se koule LUNA Ball vždy objeví v nejlepší možné formě. K dispozici v různých velikostech, mohou být jak diverzifikačním přízvukem, tak základním prvkem interiérového designu. Kuličky Luna Ball jsou samozřejmě především vybavením pro zahradu. Tam je jejich přirozené prostředí, kde se cítí nejlépe. Kdysi bylo řečeno: cítit se jako ryba ve vodě . Toto rčení se vyvinulo pod vlivem lampy Lunares, a teď to zní: pocit, jako Luna Ball v zahradě . Lepší doporučení je zbytečné ...

Dekorativní Luna Fire Globe žárovka

Dekorativní žárovka Luna Fire Globe je návrh pro dynamické lidi. Mladé tělo nebo ducha. Tato neobyčejná, efektivně navržená žárovka rozjasní místnost celým spektrem barev. Lunares lampy nikdy nebyly tak kompletní jako po představení Fire Globe. Ohňostroj za oknem? Nuda. Nyní v módě jsou ohňostroje v žárovkách!

Japonské Tokio přívěsek lampa


Průmyslové a půdní lampy nemusí být nudné a jejich styl odkazuje na standardy známé po celá desetiletí. Lunares lampy jsou toho důkazem. Dokonale navržená kombinace elegantní černé s dynamickou červenou dodává tomuto závěsnému osvětlení jedinečné kouzlo. Navzdory jménu, nejen restaurace nabízející sushi a japonskou kuchyni ocení kouzlo této nabídky. To ocení každý, kdo vidí něco víc v běžných předmětech než běžnou rutinu.

Světla Lunares