Informace o koronaviry
Během pandemie Covid-19 je náš e-shop funkční a dodáváme zboží do Evropské unie.
Abychom zastavili šíření Coronaviru, sloužíme našim zákazníkům pouze na dálku. Náš fyzický obchod v Polsku je pro zákazníky uzavřený. Více informací: Coronavirus FAW
Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Lunares

Lunares lampy

Lampy nás provázely po staletí. Pokračují v tom a dokazují svou užitečnost téměř na každém kroku. Jako kolo. Je však možné přijít s novým kolem? Ne. Můžeš znovu přijít s lampou? Vynikající designéři ze studia Lunares dokazují, že ano, můžete. Pak představí Luna Ball koule na prodej. Prostě! Revoluce, kterou nikdo nečekal. Příběh jako z filmů.

Zahradní kuličky Luna Ball

Kuličky Luna Ball jsou špičkovým úspěchem v oblasti užitého umění. Nikdy předtím nebyl každodenní život tak krásný. Pouze lampy Lunares dokázaly vyniknout nádherné nádherě lamp z temnoty historie tím, že světu ukázaly svou práci: koule LUNA BALL. Kuličky Luna Ball jsou svěží a mimořádně inovativní přístup k zdobení místnosti. Tvar koule, dokonalý ve své jednoduchosti a univerzálnosti, znamená, že bez ohledu na uspořádání nábytku a design interiéru se koule LUNA Ball vždy objeví v nejlepší možné formě. K dispozici v různých velikostech, mohou být jak diverzifikačním přízvukem, tak základním prvkem interiérového designu. Kuličky Luna Ball jsou samozřejmě především vybavením pro zahradu. Tam je jejich přirozené prostředí, kde se cítí nejlépe. Kdysi bylo řečeno: cítit se jako ryba ve vodě . Toto rčení se vyvinulo pod vlivem lampy Lunares, a teď to zní: pocit, jako Luna Ball v zahradě . Lepší doporučení je zbytečné ...

Dekorativní Luna Fire Globe žárovka

Dekorativní žárovka Luna Fire Globe je návrh pro dynamické lidi. Mladé tělo nebo ducha. Tato neobyčejná, efektivně navržená žárovka rozjasní místnost celým spektrem barev. Lunares lampy nikdy nebyly tak kompletní jako po představení Fire Globe. Ohňostroj za oknem? Nuda. Nyní v módě jsou ohňostroje v žárovkách!

Japonské Tokio přívěsek lampa


Průmyslové a půdní lampy nemusí být nudné a jejich styl odkazuje na standardy známé po celá desetiletí. Lunares lampy jsou toho důkazem. Dokonale navržená kombinace elegantní černé s dynamickou červenou dodává tomuto závěsnému osvětlení jedinečné kouzlo. Navzdory jménu, nejen restaurace nabízející sushi a japonskou kuchyni ocení kouzlo této nabídky. To ocení každý, kdo vidí něco víc v běžných předmětech než běžnou rutinu.

Lunares - Recenze o produktech


Maseczka bawełniana wielokrotnego użytku na troczkach kolor niebieski
13. duben 2020
Pěkně zabalené v uzavřené tašce, přestože jsem si koupil 3 kusy.

Maseczka bawełniana ochronna na troczkach 10 sztuk kolor niebieski
09. duben 2020
Vzal jsem 20 kusů. pěkný materiál a dobře padnou. nevypadám v nich jako ninja. doporučuji nákup

Maseczka bawełniana ochronna na troczkach 10 sztuk kolor niebieski
09. duben 2020
Následující den jsem objednal a obdržel balíček. pěkně šité masky, žádné kousky ani nic. mohu doporučit

Maseczka bawełniana ochronna na troczkach 10 sztuk kolor niebieski
09. duben 2020
Děkujeme za odeslání ve stejný den, kdy jsem zadal objednávku!

Zestaw 3 zewnętrznych lamp Kule ogrodowe - Luna Balls 30, 40, 50cm
13. březen 2020
Velmi doporučuji obchod 100%

Světla Lunares