Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světla Lunares Světla Lunares

Lunares lampy

Lampy nás provázely po staletí. Pokračují v tom a dokazují svou užitečnost téměř na každém kroku. Jako kolo. Je však možné přijít s novým kolem? Ne. Můžeš znovu přijít s lampou? Vynikající designéři ze studia Lunares dokazují, že ano, můžete. Pak představí Luna Ball koule na prodej. Prostě! Revoluce, kterou nikdo nečekal. Příběh jako z filmů.

Zahradní kuličky Luna Ball

Kuličky Luna Ball jsou špičkovým úspěchem v oblasti užitého umění. Nikdy předtím nebyl každodenní život tak krásný. Pouze lampy Lunares dokázaly vyniknout nádherné nádherě lamp z temnoty historie tím, že světu ukázaly svou práci: koule LUNA BALL. Kuličky Luna Ball jsou svěží a mimořádně inovativní přístup k zdobení místnosti. Tvar koule, dokonalý ve své jednoduchosti a univerzálnosti, znamená, že bez ohledu na uspořádání nábytku a design interiéru se koule LUNA Ball vždy objeví v nejlepší možné formě. K dispozici v různých velikostech, mohou být jak diverzifikačním přízvukem, tak základním prvkem interiérového designu. Kuličky Luna Ball jsou samozřejmě především vybavením pro zahradu. Tam je jejich přirozené prostředí, kde se cítí nejlépe. Kdysi bylo řečeno: cítit se jako ryba ve vodě . Toto rčení se vyvinulo pod vlivem lampy Lunares, a teď to zní: pocit, jako Luna Ball v zahradě . Lepší doporučení je zbytečné ...

Dekorativní Luna Fire Globe žárovka

Dekorativní žárovka Luna Fire Globe je návrh pro dynamické lidi. Mladé tělo nebo ducha. Tato neobyčejná, efektivně navržená žárovka rozjasní místnost celým spektrem barev. Lunares lampy nikdy nebyly tak kompletní jako po představení Fire Globe. Ohňostroj za oknem? Nuda. Nyní v módě jsou ohňostroje v žárovkách!

Japonské Tokio přívěsek lampa


Průmyslové a půdní lampy nemusí být nudné a jejich styl odkazuje na standardy známé po celá desetiletí. Lunares lampy jsou toho důkazem. Dokonale navržená kombinace elegantní černé s dynamickou červenou dodává tomuto závěsnému osvětlení jedinečné kouzlo. Navzdory jménu, nejen restaurace nabízející sushi a japonskou kuchyni ocení kouzlo této nabídky. To ocení každý, kdo vidí něco víc v běžných předmětech než běžnou rutinu.

Lunares - Recenze o produktech


Sada dekorativních zahradních míčků - Luna Balls 25, 30, 40 cm + LED žárovky
23. listopad 2021
Děkuji za váš komentář. přidali jsme možnost výběru dalšího kabelu při nákupu produktu.

Trojitá závěsná lampa do kuchyně BUCKET E27 60W černá / zlatá
20. červenec 2021
Děkujeme, že jste s námi sdíleli tyto vzácné informace.

Sada dekorativních zahradních míčků - Luna Balls 20, 25, 30, 40 cm + LED žárovky
18. červenec 2021
Míče jsou vyrobeny z odolného plastu, protože i když mě unesl velmi silný vítr, nedošlo k jeho poškození. už více než rok svítí den co den a stále vypadají stejně dobře.

Zahradní lampa Luna ball 30 cm, dekorativní koule, svítící zahradní koule, bílá, lesklá
11. květen 2021
Začal jsem dvěma a skončil šesti. doporučuji

Osvětlovací stožár - (200cm) pro lucerny a kulky LUNA
26. duben 2021
Dobrý den, nenabízíme prvky, které vám umožňují propojit dva takové póly. sloup je již 2 m dlouhý, takže bych se při připojení obával o jeho stabilitu. vnitřní průměr tyče měřený pravítkem při 9 ° c je 55 mm +/- 1 mm.

Světla Lunares Světla Lunares