Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Britop Osvětlovací lampy Britop Osvětlovací lampy

Britop Lighting je polská společnost, jejímž cílem je navrhovat a vyrábět osvětlení, které splňuje potřeby dnešních zákazníků. Zavedením moderního technologického vývoje, včetně LED diod, do výroby osvětlení, Britop Lighting vytváří nejnovější trendy v oboru osvětlení a světelné produkty poskytují ekonomické a ekologické výhody.

Díky designu a výrobě kombinuje společnost ve svých produktech kvalitu, modernost a módní design. Nabídka zahrnuje LED osvětlení, moderní designové lampy, originální svítidla a reflektory, stejně jako klasické lampy. Nejsofistikovanější zákazník najde mezi svítidly a svítidly Britop přesně to, co přesně vyhovuje jeho interiéru.

Svítidla Britop Lighting jsou jednoduchá a elegantní. Jejich design je každému jasný, ale zůstává originální a zajímavý. Nejnovější výrobní technologie a vysoce kvalitní materiály pomáhají produktům značky vypadat moderně a stylově a impozantní řada vám umožňuje vybrat si model pro každý interiér.

Britop Osvětlovací lampy

Stropní svítidlo Britop Lighting Dvouramenné svítidlo je elegantní model a ideálně se hodí pro montáž na strop v obývacím pokoji v moderním stylu. Výrobce doporučuje používat halogenové žárovky se základnou G9 a výkonem 28 W. Přístroj je vyroben z materiálů jako je sklo a kov a může být použit pro zavěšené stropy. Hlavní barva produktu je chrom. Lampa se vyznačuje zajímavým uspořádáním, má dva chromované odstíny v podobě kuliček z průhledného skla. Funkce nastavení nastavení světelného zdroje je velmi praktickým řešením i v ložnici a chodbě a dokonce i v dětském pokoji.

Britop Osvětlení černá-zlatá Stropní svítidlo vyrobené z kovu bude diskrétně doprovázet rodinné příslušníky osvětlující interiér. Svítidlo v průmyslovém stylu se svým designem odkazuje na velké výrobní a skladové haly z počátku devatenáctého století. Svítidlo Britop Lighting je vhodné pro kancelář, obývací pokoj, kuchyň, halu, jídelnu, ložnici, dětský pokoj. Popsané svítidlo má 4 světelné zdroje se zásuvkou G9 a maximálním výkonem 28 W. Toto jedinečné stropní svítidlo najde uplatnění v moderních interiérech, kde se používají originální formy a výrazné barvy. Kombinace černé a zlaté je velmi módní kombinací. Sférická miska může změnit nastavení a nasměrovat zdroj světla v požadovaném směru.

Stojací lampa Britop Lighting je exkluzivní model, který je ideální pro instalaci na podlahu v moderní jídelně, obývacím pokoji a chodbě. Výrobce doporučuje používat základní svítilny E27 a 60 W žárovku. Přístroj je vyroben z materiálů jako sklo a kov. Hlavní barva produktu je chrom. Jemná lampa přináší do interiéru harmonickou atmosféru, která harmonicky zapadá do interiéru. Uspořádání minimalismu je ideální pro malé místnosti, vizuálně se zvětšuje. Svítidlo Britop Lighting je ideální osvětlení v apartmánu zařízeném ve skandinávském a půdním stylu.

Britop Osvětlení

White Britop Lighting je skvělý model, který bude použit pro osvětlení a nástěnné dekorace v ložnici zařízené v moderním stylu. Výrobce doporučuje používat halogenové žárovky se zásuvkou GU10 a výkonem 50 W. Zařízení bylo vyrobeno z kovu. Hlavní barva produktu je bílá a chrom. Nástěnné svítidlo poskytuje efektivní osvětlení, které ladí s mládeží, kuchyní a chodbou. Taková nástěnná lampa může být úspěšně instalována v každé kanceláři. Nastavení světelného zdroje je vhodným řešením, které vyhledává mnoho zákazníků.

Nástěnná lampa Britop Osvětlení v měděné barvě (G9 28W) má jedinečný skandinávský design, který skvěle funguje v kanceláři, kanceláři, obývacím pokoji, ložnici a pokoji pro mladé. Nezvyklého vizuálního efektu bylo dosaženo díky velké žárovce s dráty a držení těla. Takové svítidlo může také vypadat dobře v klasickém a moderním uspořádání.

Britop Osvětlení závěsné lampy

Závěsná lampa Britop Lighting v bílém, červeném nebo černém kovu jsou zajímavé modely, které jsou ideální pro montáž na kuchyňský strop, zdobené v průmyslovém stylu. Přístroj lze použít pro zavěšené stropy. V interiérech udržovaných v průmyslovém uspořádání nalezne lampa své místo a stane se zajímavým přízvukem. Stínidlo má bílý interiér, díky kterému vyzařuje jasné a účinné světlo.

Černé nebo černé rezavé loftové závěsné svítidlo Britop Lighting je originální model pro osvětlení kuchyně a jídelny ve stylu loftu. Lampa je vyrobena z kovu a má surový design dokonale ladící s dekorem obývacího pokoje v průmyslovém uspořádání. Spolu s dalším interiérovým vybavením vytvoří zajímavé stylistické řešení.

Britop Lighting - Recenze o produktech


Inigo E27 60W chromový reflektor
19. listopad 2018
Vynikající nákup za slušnou cenu