Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní, zahradní osvětlení

Venkovní nástěnná svítidla

Lampy jako dekorace stěn domu

Stěny každého domu nebo veřejné budovy mohou být zdobeny venkovními nástěnnými svítidly. Výrobci se setkávají se stále náročnějšími zákazníky - vytvářejí externí lampy založené především na moderním designu a svítidlech, které vypadají přesně jako každá architektonická krajina. Kromě vzhledu důležité otázky jsou další funkce externích světel. Zde máme možnost volby mezi těmito standardními 230V nebo solárními lampami. Mimořádně užitečné při použití venkovních svítidel je také volba lampy se senzorem soumraku. Pro ty z vás, kteří se spoléhají na ekonomickou spotřebu světla, jsme připravili nabídku venkovních nástěnných lamp.

Osvětlení budovy po setmění pomocí venkovních svítidel

Venkovní lampy jsou lampy přizpůsobené všem povětrnostním podmínkám: od sněhu po déšť, až po vysoké teploty. Jsou vyrobeny ze silného hliníku a nerezových materiálů a fungují po velmi dlouhou dobu. Kromě každé nástěnné svítilny poskytuje výrobce záruku 3 roky. Při výběru správného venkovního osvětlení bychom měli také věnovat pozornost vzhledu takové lampy, nejlépe pokud lampa zapadá do stylu, ve kterém je dům navržen. V našem internetovém obchodě máte možnost zvolit správnou vazbu. Naše nabídka je velmi široká - od klasických vnějších nástěnných svítidel až po rustikální venkovní svítidla až po modernistické nástěnné svítidla.

Úroveň ochrany IP při volbě venkovního osvětlení

"Mezinárodní hodnocení ochrany" v krátkém období šetření. To je hodnota, která se nachází na každé produktové kartě našich vnějších nástěnných svítidel. To je důležitá informace - pokud chcete instalovat lampu mimo budovu. Hodnota IP nám říká, jak dobře produkt chrání interiér před pronikáním do nebezpečných částí, malých částí nebo vody. Externí svítidla by měla mít držáky, které mají stupeň krytí IP 54 nebo které mají druhou číslici IP stupně vyšší než 4.

Venkovní nástěnná světla - Recenze o produktech


Venkovní stěna Sconce Maytoni Broadway O803WL-L6B
14. srpen 2019
Vynikající nákup. justyna

Lodní LED lampa LS-LT-3A
01. srpen 2019
Doporučený nákup. budu znovu používat služby internetového obchodu lunares.pl. ryszard

SEVERIN 96157/82
23. červenec 2019
Dobrý servis a vynikající kontakt s internetovým obchodem

TYLER 96104/11
10. červenec 2019
Velmi dobrá položka za rozumnou cenu - služby internetového obchodu využiji více než jednou

AALBORG G44097 / 82
22. červen 2019
Stojí za to doporučit službu a konkrétní kontakt s internetovým obchodem

Osvětlení centrum znalostí - blog

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Venkovní, zahradní osvětlení