Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní, zahradní osvětlení

Venkovní, zahradní osvětlení

Venkovní nástěnné lampy poskytují místní světlo, které dekorativně osvětluje stěny domu, exteriér zahrady. Tento typ osvětlení se liší instalací, funkcí a úrovní osvětlení. K dispozici je obrovský výběr tvarů, ale nejoblíbenější modely jsou kulaté, oválné a protáhlé.

Venkovní nástěnné svítidla - praktické a designové osvětlení

Většina svítidel jsou designové modely s komplexním dekorem a atraktivním vzhledem. Budou jasnou ozdobou každé zahrady, každé fasády. Zahradní svícny jsou nejčastěji vyrobeny z kovu a jednotlivé části jsou vyrobeny ze zlaté a stříbrné patiny. Tělo venkovních nástěnných lamp je vyrobeno z kovu nebo plastu, chráněno před vlhkostí a v některých případech vybaveno mřížkou chránící před poškozením. Nástěnné svícny se obvykle instalují u vchodu do domu.

Mnoho lidí je zvyklých na to, že k vytvoření potřebného pohodlí doma je nutné kvalitní osvětlení. Venkovní nástěnnou lampu lze namontovat přímo na stěny budovy nebo na plot. Tento typ osvětlení je nejen vzhledově atraktivní, ale také velmi funkční.

Venkovní nástěnná svítidla jsou vyrobena z materiálů nejvyšší kvality, mají vysoký stupeň krytí, např. IP55, což zaručuje vysokou odolnost proti prachu, prachu a vodě. Nabývají velmi efektivních tvarů, např. Pampeliška umístěná v koši, oválná stropní lampa s tabulí z matného skla. Nástěnné lampy jsou často kombinací klasiky a moderny a vypadají skvěle na zahradě i na příjezdové cestě domu.

Dekorativní zahradní svícny

Zahradní nástěnná světla jsou určena k osvětlení zahradních uliček, zvýraznění trávníků, cest, vytvoření atmosféry starého parku a osvětlení venkovních kaváren a barů.

Jsou navrženy tak, aby zajistily dobré osvětlení prostoru ve tmě. Nástěnné lampy si s tím dobře poradí, dodají to správné světlo, které rozzáří prostor. Tento typ osvětlení je zpravidla vyroben z hliníku, skla a plastu. Některá ze zahradních nástěnných lamp mají LED diody, které nejen ve tmě osvětlují zahradu a okolí, ale také ji zdobí.

Klasická zahradní nástěnná lampa na přívěsku s vitrážovým oknem vypadá krásně, vyrobená z hliníku patinované barvy pro žárovku E27, se stupněm krytí IP 47, který potvrzuje dobrou těsnost a odolnost vůči různým faktorům prostředí. Dalším příkladem efektivního a praktického venkovního osvětlení je zahradní nástěnná lampa s vestavěným světelným zdrojem LED, která se šíří zespodu a shora a zajišťuje efektivní osvětlení. Zajímavé oválné pouzdro má moderní design a může být použito v různých architektonických stylech.

Nástěnné lampy se snímačem pohybu

Jedním z nejnovějších úspěchů LED technologie jsou nástěnné lampy se snímačem pohybu. Na základě kritérií ergonomie, pohodlí a úspory energie se tento typ osvětlení ukázal jako nejlepší a nejekonomičtější řešení.

Nástěnné lampy se snímačem pohybu slouží k ozdobení prostoru sousedícího s domem a patří do nejfunkčnější kategorie, tedy osvětlení nezbytného pro dočasné osvětlení náměstí, otevřeného prostoru a terasy. Nástěnné lampy jsou velmi praktické, osvětlují potřebnou část oblasti pouze tehdy, když je to nutné, a ne neustále. V modelech se snímačem pohybu se nyní nejčastěji používají LED žárovky, které poskytují měkkou, téměř každodenní svěžest v kteroukoli denní dobu.

Umožňují vám výrazně ušetřit na elektřině a možnost implementace jakýchkoli návrhových rozhodnutí jim umožňuje osvětlit reklamní a architektonické objekty a rekreační oblast jakéhokoli území. Některé nástěnné lampy se snímačem pohybu mají pohyblivou hlavu, díky které je možné směrovat světelný paprsek do jakékoli vhodné roviny.

Hlavní výhody levných venkovních nástěnných lamp

Fasáda budovy může mít specifické architektonické prvky, které charakterizují její styl. Levné venkovní nástěnné lampy jsou nejen ekonomické, ale také zdůrazňují dekorativní detaily a efektivně osvětlují oblast.

Dostupné levné venkovní nástěnné lampy se vyznačují:

  • Možnost osvětlit vchod, ale zároveň nesměrovat masivní osvětlení.
  • Snadná instalace vám umožňuje namontovat jej na téměř jakoukoli zeď.
  • Otočením svícnů v jednom nebo druhém směru můžete na fasádu vytvořit potřebný tlak.

Vzhledem k typu nástěnných lamp rozptylujících světlo existují následující typy:

  • Část, která rozptyluje světlo, je ve spodní části a nahoře je zakryta. Tento model lampy pomáhá vytvořit efekt, při kterém se pod nástěnnou lampou vytvoří osvětlená oblast.
  • Kombinované verze kombinují všechny možné typy a osvětlují oblast všemi směry.
  • Zcela uzavřená pouzdra se často vyrábějí v matných odstínech, a proto mají špatné osvětlení.

Klasická dekorativní a levná venkovní nástěnná lampa z hliníku a plastu třešňové barvy má zajímavý design pro použití v rustikálním a retro uspořádání. Tento typ osvětlení je jen příkladem velké řady osvětlovacích produktů, které lze zakoupit za rozumnou cenu.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Rustikální interiéry Rustic floor lamp

Rustikální osvětlení a rustikální styl

Přečtěte si o trendu interiérového designu nejmodernější v tomto roce, nebo uvidíte, co jsme pro vás připravili v kategorii rustikálních lamp.

Rustikální styl - v poslední době velmi módní. Mnozí architekti ji uvádějí do svých projektů. Spousta lidí kreslení Inspirace z internetu, přeskupení nebo dokončení interiéru v rustikálním stylu. Charakteristiky tohoto stylu jsou komplexní. Kromě toho vliv mnoha trendů designérů způsobil, že definice rustikálního stylu se změnila a změnila v průběhu let.

Co způsobilo, že tento zdánlivě skromný architektonický trend získal srdce tolika lidí a získal mnoho fanoušků? Přemýšlíte, co je to rustikální styl? Začněme od začátku.

Venkovní, zahradní osvětlení