Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světelné zdroje

Světelné zdroje

LED osvětlení - výhody použití LED technologie

 LED osvětlení, jehož uspořádání bylo ve spolupráci s architektem osvětlení řádně navrženo a následně instalováno v dané místnosti, nám umožňuje získat 80% světelné energie - zbylých 20% je vyzařováno ve formě tepla. LED instalace v našem domě jsou především výhodami úspor. 80% žárovek se přemění na teplo a pouze 20% na energii. Kvůli těmto paradoxním rozdílům stále více lidí volí z větší části LED osvětlení.

Hlavní výhody používání technologie LED světla

  • Ekonomika - Koho z nás nezajímají nižší účty za energii a její nabídka? Světelné technologie založené na LED diodách nám ve srovnání s tradičním osvětlením umožní ušetřit až 80% nákladů, které nám vzniknou za energii.
  • Ekologie - emise CO2 se snižují úměrně se snižováním poptávky po elektřině.
  • Ergonomie - je těžké tomu uvěřit, ale životnost LED diod je až 100 000 hodin práce, nebo dokonce několik desítek hodin!

 

 

Osvětlení centrum znalostí - blog

Navrhněte si osvětlení pomocí Lunares Designové osvětlení s Lunares

Abychom splnili očekávání našich klientů, nabízíme službu spočívající ve výběru svítidel podle očekávání klienta. Kontaktujte nás, popište co nejvíce své potřeby a my vybereme osvětlení a připravíme nabídku se speciální slevou.

(Ne) snadný výběr žárovek - co zvážit při nákupu světelných zdrojů? Segula

Na klasické žárovky jsme byli zvyklí roky. Dlouhé doby jsou však také běžně dostupné jiné světelné zdroje, které mají mnoho výhod a rozhodující výhodu oproti klasickým žárovkám. Jsou účinnější a spotřebovávají méně energie. Na co bychom měli při výběru žárovek věnovat pozornost? Jaké parametry jsou důležité?

Světelné zdroje