Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení v obývacím pokoji není pouze pro dekorativní funkce, ale především pro osvětlovací účely. Mnozí architekti a odborníci naznačují, že v obývacím pokoji nebo jídelně má hlavní lampa na sobě stín a měla by být umístěna nad stolem. Kromě toho by měly mít funkci výškového nastavení. Světlo by mělo dopadat na celý stůl - pokud má šířku 120 cm, lampa by měla viset 50 cm nad vrcholem nad větší 80 cm. V našem obchodě najdete široký výběr těchto světelných zdrojů. Při výběru správného osvětlení obývacího pokoje můžete navrhnout následující schéma:

- Pro kulatý stůl vyberte lampu s kulatým stínem. Měla by být zavěšena centrálně nad stolem.

- Pro čtvercový stůl doporučujeme umístit několik lamp stejného čtvercového tvaru.

Pro optimalizaci světelného výkonu doporučujeme zvolit lampy se zabudovaným stmívačem. To je jeden z mnoha způsobů, jak zvýšit energetickou účinnost našich světelných zdrojů.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Osvětlení obývacího pokoje