Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Osvětlení obývacího pokoje

Osvětlení v obývacím pokoji není pouze pro dekorativní funkce, ale především pro osvětlovací účely. Mnozí architekti a odborníci naznačují, že v obývacím pokoji nebo jídelně má hlavní lampa na sobě stín a měla by být umístěna nad stolem. Kromě toho by měly mít funkci výškového nastavení. Světlo by mělo dopadat na celý stůl - pokud má šířku 120 cm, lampa by měla viset 50 cm nad vrcholem nad větší 80 cm. V našem obchodě najdete široký výběr těchto světelných zdrojů. Při výběru správného osvětlení obývacího pokoje můžete navrhnout následující schéma:

- Pro kulatý stůl vyberte lampu s kulatým stínem. Měla by být zavěšena centrálně nad stolem.

- Pro čtvercový stůl doporučujeme umístit několik lamp stejného čtvercového tvaru.

Pro optimalizaci světelného výkonu doporučujeme zvolit lampy se zabudovaným stmívačem. To je jeden z mnoha způsobů, jak zvýšit energetickou účinnost našich světelných zdrojů.

Světla obývacího pokoje - Recenze o produktech


Listwa 4 reflektorki chromowo-biała JANNA
14. prosinec 2018
Vynikající reflektory, vytvořte skvělou atmosféru večer v obývacím pokoji. doporučil bych. lena29

Lampa stołowa Fabbian Tripla F41 3W 3000K - Brąz - F41 B01 76
02. listopad 2018
Úspěšná položka. doporučuji tento obchod

Modernistyczna Lampa Wisząca Złota ZUMA LINE LOYA PENDANT
17. říjen 2018
Nemyslel jsem si, že by tak skvěle doplnil byt. budu znovu používat služby obchodu lunares.pl

Lampa stołowa Fabbian Tripla F41 3W 3000K - Antracyt - F41 B01 21
15. říjen 2018
Doporučený nápad pro okouzlující osvětlení místnosti

Modernistyczna Lampa Wisząca ZUMA LINE GIANNA PENDANT
01. říjen 2018
Nákup byl pevně zabalen, byl dodán bez poškození. budu znovu využívat služby obchodu lunares. emilia

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Osvětlení obývacího pokoje