Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lustry

Lustry

Lustry - nadčasové osvětlení

Lustr je typ svítidla, který se vyznačuje tím, že na něj lze namontovat několik světelných zdrojů. Nejčastěji se montují do velkých interiérů, protože dávají světlo, které je rovnoměrně rozptýlené. Lustry mají dva typy čoček: čočky směřující nahoru a čočky směřující dolů. S čočkami směřujícími nahoru získáme přímé rozptýlené světlo, které se odráží od stropu, a pokud zvolíme objektiv směrem dolů, získáme světlo, které se zaměří uvnitř objektivu.

Proč lustry?

Není pochyb o tom, že lustry jsou nadčasový druh osvětlení. V návaznosti na módní a designové trendy mění pouze svůj tvar. Dodnes se vyrábějí klasické multi-ozbrojené vzory. Lustry jsou inspirovány historickými vzory, obvykle vyrobenými z barevných kovů. Křišťálové lustry jsou velmi populární.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Módní pavoučí lampa představující půdní styl Loft Spider Lamp

V pokojích zařízených v půdním stylu by měly být vhodné dekorativní prvky. Stěny v hrubém stavu, odkryté vedení nebo potrubí musí být doplněny vhodnou formou osvětlení. Loftové interiéry budou zvýrazněny módní pavoučí lampou, která bude kromě dekorativní funkce perfektní jako centrální zdroj světla. Přístroj by měl být používán nejen v podkrovních pokojích. Pavoučí lampa bude také v průmyslovém a moderním stylu.

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Lustry