Přes 16 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Osvětlení je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují vaši práci, proto je důležité zvolit lampu, která splní vaše očekávání. Kromě toho, pokud používáme moderní světelné zdroje, jsme schopni ušetřit peníze. V této kategorii jsme připravili návrhy osvětlení, které budou vhodné pro většinu stylů, ve kterých jsou kanceláře ve Velké Británii navrženy. V našem internetovém obchodě najdete široký výběr těchto lamp: od nejkvalitnějších značkových výrobků až po velmi solidní lampy za malou cenu.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Kancelářská světla