Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Barové Židle

Barové Židle

Kožené barové stoličky pro stylové interiéry

Hokers jsou velmi důležitým prvkem vybavení mnoha interiérů restaurací a kaváren. Samozřejmě nechybí v mnoha domácích kuchyních a jídelnách. Hodí se do různých uspořádání, takže se snadno vejdou do klasického, půdního a velmi avantgardního interiéru.

Čalouněné stoličky s přírodní kůží nebo ekokůže vypadají mimořádně elegantně. Bezproblémově zapadnou do stylových interiérů a poskytují výjimečné pohodlí při sezení. Měkká kůže potahující sedadlo a případně opěradlo je účinným poutačem. Efekt bude ještě zajímavější, pokud bude tento typ materiálu kombinován se dřevem. Barové stoličky dřevo a kůže vnesou do každého interiéru spoustu tepla a štipku luxusu. Nejlépe budou vypadat v prostorách vyzdobených v klasickém stylu a v jakémkoli jiném stylu odkazujícím na přírodu.

Kuchyňské stoličky s látkovým čalouněním

Barové židle se sedadly potaženými módní látkou nevypadají o nic méně elegantně. Živé, pastelové barvy ladí s modernějšími interiéry. Funguje také dobře ve studentských hospodách a kavárnách. Kvalitní a odolná tkanina může být velmi atraktivní. Snadno se čistí a je odolný vůči nečistotám. Takové barové stoličky silně definují interiér a vytvářejí mimořádně útulnou atmosféru.

Moderní barové židle - fenomenální design a zajímavé povrchové úpravy

Plastové barové stoličky se nejčastěji používají v avantgardních interiérech. Plastové barové stoličky jsou mimořádně univerzální, protože je lze stylově přizpůsobit jakémukoli typu desky stolu. Pokud jde o barvu, takové barové stoličky mají opravdu co nabídnout. Průhledné barové židle si můžete kdykoli vybrat, protože si pak můžete být jisti, že budou dokonale ladit s pozadím.

Mezi avantgardní řešení patří také kovové stoličky, které mohou mít fantazijní tvary. Na druhou stranu asketa v podobě kovových barových stoliček najde domov v půdních a minimalistických interiérech.

Kuchyňské židle v mnoha zajímavých verzích

Hokers mohou spočívat na jedné stabilní základně nebo na třech nebo dokonce čtyřech nohách. Mnoho lidí si vybere barové židle pouze se sedačkou, jiné s pohodlným opěradlem a područkami. A co víc, můžete si také vybrat stoličky s podporou nohou pro maximální pohodlí sezení. Barové stoličky se navíc mohou otáčet kolem své osy. Na rozdíl od vzhledu bude houpací funkce přitahovat nejen ty nejmenší.

Samozřejmě pamatujte, že barové stoličky musí odpovídat stylu interiérového designu. V případě předpokladu je však nejdůležitější obchodní profil. Různé židle budou umístěny v kavárně v retro stylu a jiné v anglické restauraci.