Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 61 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Žárovky Philips Žárovky Philips

Značka Philips vyrábí vysoce kvalitní světelné zdroje. Na polském trhu působí již více než 90 let, což mu umožnilo získat pověst díky vynikající kvalitě výrobků. Výrobce žárovek Philips se ve své činnosti zaměřuje na maximální energetickou účinnost a zároveň snižuje náklady a udržitelný rozvoj.

Široká škála osvětlení

Svítidla Philips najdou své uplatnění jak v interiéru, tak i v interiéru a v automobilech. Vynikající kvalita LED světel s jasnou, ale chladnou barvou získala mnoho příznivců, kteří si vybírají žárovky této značky. Společnost Philips nabízí různé typy žárovek díky tvaru žárovky a typu rukojeti. V žárovkách nalezneme správný rozměr napětí pro bodové osvětlení, stejně jako v tradičních klasických žárovkách nebo stále populárnější LEDBulb.

Vlastnosti žárovek Philips

Výrobce žárovek Philips má ve své nabídce širokou škálu produktů, a proto pro ně může každý najít nejvhodnější zdroj světla. LED žárovky se studenou nebo teplou barvou nebo proměnlivým jasem jsou jen některé z mnoha návrhů této značky. Žárovky Philips jsou laboratorně testovány a vyhovují standardu fotobiologické bezpečnosti. To znamená, že jsou vhodné pro lidské oči a kůži. LED žárovky dokonale ladí s různými typy pokojů, jako je kuchyň, ložnice nebo obývací pokoj. Široká škála osvětlení vám umožní vybrat si ten, který dokonale vyhovuje vašim potřebám.

Ekologie a energetická účinnost

Stojí za to si vybrat LED žárovky, protože to je velmi ekologický a energeticky úsporný způsob, jak osvětlit náš domov nebo zahradu. Toto světlo se vyznačuje vysokou spolehlivostí, což se projevuje zvýšeným komfortem použití. Průměrná halogenová žárovka používaná pro bodové osvětlení je energetická cena 35W. LED dioda však spotřebovává pouze 3,5 W, aby rozptýlila světelnou energii, což zaručuje vysokou energetickou účinnost.