Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

LED projektory

Venkovní LED projektory se používají k obecnému a lokálnímu osvětlení otevřených prostor: sportoviště, sousední prostory, nádvoří, průmyslová zařízení, architektonické objekty, uzly, parkoviště, přístavy, letiště a další volné prostory. Charakteristickým znakem tohoto typu svítidla je způsob montáže a optická část určená pro osvětlení z vysokých výšek a pro vyplnění velkých ploch.

Venkovní Led projektory

LED projektory jsou univerzální venkovní osvětlení. S jejich pomocí můžete vyřešit mnoho jednoduchých a složitých problémů s osvětlením. Univerzální instalace, sada optických systémů a kvalita komponentů jsou hlavními výhodami tohoto světelného produktu.

Outdoor Led projektory jsou uzpůsobeny pro osvětlení, například příjezdovou cestu nebo garáž. Charakteristikou tohoto výrobku je vysoký stupeň krytí IP65. Dobrá těsnost LED projektoru chrání před vodou, vlhkostí, prachem atd. Vniknutím LED žárovky do projektoru můžete dosáhnout studené a jasné barvy světla při sbírání malého množství elektřiny. Lze tedy konstatovat, že LED projektory jsou energeticky účinné a zároveň poskytují vysokou kvalitu světla.

Led projektory jsou osvětlením dvorku z hliníku a skla v černé barvě. Použití vysoce kvalitních materiálů pro výrobu tohoto výrobku umožňuje dlouhodobý provoz a vynikající osvětlení vybrané části budovy, například vstup, garážová vrata atd. Některá zařízení mají zabudovaný snímač pohybu v dosahu 360 stupňů (horizontální) a 140 stupňů (svislý úhel), rozsah peelingové vzdálenosti 5 metrů.

LED projektory (světlomety)

LED projektory (světlomety) jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníkového odlitku. Stupeň krytí je IP44, zajišťuje dobrou těsnost a možnost použití tohoto zařízení ve všech okolních podmínkách. Světlomety dosahují správné barvy světla, díky čemuž jsou dobře osvětleny silnice, nemovitosti a budovy. Přístroj je vybaven pohodlným držákem pro montáž na stěnu nebo stožár. Dosah osvětlení je 12 metrů.

Použití venkovních LED reflektorů je: osvětlení parkovišť, příjezdových cest, silnic, prostor a soukromých budov, kanceláří, obchodů, reklamních bannerů, ramp atd. LED světlomet je vyroben z tvrzeného skla, silikonových těsnění zajišťujících ochranu před deštěm, mrazem, atd.

Venkovní Led projektory (přenosné reflektory s baterií) \ t

Tento typ venkovního osvětlení LED úspěšně nahrazuje halogenová zařízení. LED reflektory s baterií mají stupeň krytí IP65, jsou vodotěsné. Přístroj je vybaven baterií, která je činí mobilní, takže jej lze použít kdekoli bez přístupu k elektřině.

Svítilna je vybavena síťovou a autonabíječkou a lze ji nabíjet tam, kde je přístup do vhodné zásuvky např. V autě, na lodi atd. Stojan s rukojetí umožňuje nastavení nastavení v dané rovině. Tento typ Led projektoru je velmi užitečný pro kempování, kempování, tábor, pozemek, autodílnu atd.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

LED projektory