Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Světelné paprsky

Světelné paprsky

Světelný design hraje důležitou roli v designu interiéru. Osvětlovací paprsky v podobě lineárního svítidla s dlouhým úzkým tělem jsou vhodné pro osvětlení velkých prostor: komerční prostory, výrobní haly, veřejné prostory na letištích a nádražích. Zařízení jsou instalována v přímém směru podél obvodu místnosti.

Osvětlovací svazky - aplikace

Jednotlivé světelné paprsky jsou vhodné pro osvětlení oken, značek, bannerů, fasád budov. LED paprsky šetří až 90% elektřiny, nepřetržitý provoz je 50 000. hodin, prakticky nevyžadují náklady na údržbu. Výhodou svítidla, jako je LED paprsek, je velká a rovnoměrná světelná skvrna. Ledové nosníky dostupné v obchodech jsou vhodné pro osvětlení kanceláří, garáží, dílen, lakoven a dokonce i míst, kde je vlhkost.

Příklady osvětlovacích paprsků, které lze zakoupit:

Světelné paprsky: 1x18W, 36W, 58W

Světelné paprsky: 2x18W, 36W, 58W

Světelné paprsky T8 LED: 1 a 2x18W, 36W, 58W.

LED paprsky - vlastnosti

LED paprsky namontované na všech vodorovných a svislých plochách. Zavěšené modely, pouze lineární stropní světla. Vestavná zařízení lze namontovat na strop, nábytek, okna. Univerzální horní svítidla lze připevnit kdekoli, pokud je povrch hladký a odolný.

Světelné charakteristiky svítidel, jako jsou LED paprsky, by měly splňovat světelné normy a úkoly. Jedná se o zařízení s různým výkonem, světelným tokem, teplotou barev atd. Například teplé světlo je vhodné pro obytné prostory: teplota barev je kolem 3000K a neutrální bílé světlo se používá v kancelářích: více než 4000K, což stimuluje práci.

Volba by měla brát v úvahu technické parametry osvětlovacích zařízení. Pro výrobní dílny a sklady jsou vhodné nosníky odolné proti prachu a vlhkosti. Zařízení s krytím IP65 mají zcela uzavřené pouzdro a dodatečnou ochranu světelných prvků, takže pracují efektivně i na volném prostranství. Osvětlení IP54 lze použít v prašném a vlhkém prostředí, ale i venku, ale vždy pod krytem. Osvětlovací zařízení bez speciální ochrany s krytím IP20 / 40 je vhodné pro čisté, suché místnosti.

Světelné paprsky - zpracování

Osvětlovací svazky jsou použitelné pro zářivky, mohou mít jednoduchý upínač s předřadníkem. Tento typ osvětlení je vyroben z ocelového plechu s práškovým nástřikem.

Můžete také zakoupit dekorativní LED dekorativní trámy, které jsou dobrým zdrojem světla ve vaší domácnosti. Světelné paprsky se snadno instalují na pracoviště v bytě, dávají jasné světlo i v prostoru, kde je omezený instalační prostor. Dobré, kvalitní LED paprsky jsou vybaveny průchodkou. Rozsah světelných paprsků je různého provedení a světelných charakteristik. Kvalita výrobku je potvrzena certifikáty shody.

Světelné paprsky