Přes 39 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Kancelářské Židle

Kancelářské Židle

Ergonomická a pohodlná kancelářská židle

Dobrá organizace práce v kanceláři vyžaduje především pohodlný a funkční interiér. Nejdůležitější je nábytek, mezi nimiž jsou na prvním místě stůl a židle. Tyto dva prvky musí ladit s designem interiéru, ale především by měly zajistit pohodlí při práci.

Kancelářské křeslo je nejčastěji vyrobeno z přírodní kůže nebo ekokože. Obchod nabízí různé modely kožených židlí. Kromě toho, že vypadají elegantně a mimořádně módně, zajišťují výjimečné pohodlí i během mnoha hodin práce.

Pohodlné sedadlo je zásadní. Nemůže být příliš měkký ani příliš tvrdý a měl by být dokonale profilovaný. Stejně tak opěradlo židle. Musí sledovat přirozené křivky páteře. Měly by také být područky, které vám ulehčí ruce a usnadní psaní.

Kancelářská židle - mobilní a nastavitelná

V nabídce obchodu najdete mnoho modelů kancelářských židlí, které lze přizpůsobit vašim potřebám. Nejčastěji se kupují křesla na kolečkách, protože usnadňují pohyb bez vstávání od stolu. Kola by měla být vyrobena z kvalitního materiálu, aby se nehlučně pohybovala a nepoškrábala podlahu. Doporučujeme také kancelářské židle otočné, což také usnadňuje práci.

Nastavitelné stolní židle zaručují pohodlí a bezpečnost

Kvalitní stolní židle by měla být také dostatečně upravena. Spuštění a zvednutí sedadla je zásadní. Některé modely jsou vybaveny nastavením opěradla, které není pro mnoho lidí tak důležité, ale pro ostatní nezbytné. Dobrá poloha rukou na opěrkách rukou a pevná noha na podlaze jsou také důležitými faktory, které je třeba mít na paměti.

Psací židle - vyberte si styl, který vám vyhovuje

Naše nabídka zahrnuje různé modely židlí, které lze snadno přizpůsobit jakémukoli interiéru. Elegantní kožené židle na stůl se určitě hodí do klasických a elegantních kanceláří. Máme také židle stylově přizpůsobené moderním a minimalistickým kancelářím.

Vyrobeno z plastu nebo kovu v asketické nebo originální podobě - ​​vždy vypadají fenomenálně. Určitě ne každý si vybere stolní židli s pevnějším sedadlem, zejména pro dlouhou pracovní dobu. Existují však i takoví, kteří si nemohou představit kancelář bez originální a designové židle.

Stolové křeslo dokáže zajímavým způsobem definovat interiér. Pokud jej dokonale sladíte s vaší kanceláří nebo domácím studiem, získáte nejen pohodlný kus nábytku, ale také aranžérský doplněk.

Kancelářské Židle