Přes 35 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Venkovní stěna zapuštěná světla

Nástěnné svítidla vytvářejí estetické vnější a vnitřní osvětlení. Kryty přístrojů jsou ukryty ve fasádách, schodech a na chodnících.

Tyto LED lampy jsou trendem moderního venkovního osvětlení. Tato kategorie osvětlení má vysokou energetickou účinnost, úspora elektřiny oproti klasickým lampám dosahuje 50-90%. LED zapuštěné lampy navíc fungují hladce déle než 50 000 hodin. Během zaručené životnosti není nutné vyměňovat LED prvky, což eliminuje náklady na demontáž a následnou instalaci zařízení.

Moderní LED zapuštěné lampy pro vnitřní i venkovní použití

LED zapuštěná svítidla z nerezové oceli a matného skla mají vysoký stupeň krytí IP65. Tato ochrana zajišťuje vysokou pevnost a odolnost proti prachu, vlhkosti a obtížným povětrnostním podmínkám. Svítidla lze použít v průmyslu, protože mají také odolnost vůči faktorům, jako je chlor, sůl a rez. Zeď - montáž lampy 4 LED s 0,3 wattu jsou k dispozici, s barevnou teplotou 3000K. Pro tento typ osvětlení je zapotřebí běžný transformátor. Svítidla jsou určena pro montáž na stěnu, schodiště, chodníky, příjezdové cesty.

Externí vestavné lampy (vyžadující napájení 24V LED modulu) \ t

Tento typ externích svítidel zapuštěných do zdi nebo do země má dva kabelové vstupy. Čtvercová lampa ze stříbra je vyrobena z nerezové oceli a průhledného tvrzeného skla. V případě montáže do vodorovného podkladu je zapotřebí 20 cm drenážní vrstva. Vysoký stupeň krytí IP67 zaručuje odolnost proti přímému působení prachu, vody a vlhkosti. Je možné instalovat lampu v zemi s malým provozem.

Modernistická lampa zapuštěná do zdi je určena k osvětlení budovy. Obdélníkový tvar, technologie LED a použití materiálů, jako je nerezová ocel, hliník, polykarbonát, poskytují hospodárné a efektivní osvětlení. Svítidlo má teplou barvu světla a vysoký stupeň krytí IP54 proti prachu, vlhkosti a vodě. Vynikající těsnost svítidla umožňuje jeho instalaci do stěn soukromých domů, kancelářských budov, obchodů atd.

V obchodech je k dispozici široká škála modelů pro montáž na zeď s kruhovým, obdélníkovým, čtvercovým pouzdrem a různými parametry osvětlení. Výrobci zaručují spolehlivost a dlouhou životnost těchto lamp bez výrazného poklesu výkonu.

Oblasti použití pro nástěnná svítidla namontovaná venku

Osvětlovací zařízení ve formě svítidel zapuštěných do zdi má vysoké funkční vlastnosti a stylový design. Vestavěné venkovní lampy zdobí architektonický vzhled obchodních a obchodních center, hotelů a restaurací, bytů a soukromých obytných budov. Zařízení pro montáž na stěnu se zvýšenou odolností proti nárazu a ochranou před teplem a vlhkostí budou pravidelně pracovat v průmyslových a skladových prostorách, otevřených sportovních zařízeních, parkovištích a čerpacích stanicích. Svítidla zabudovaná do zdi zajistí stylové dekorativní osvětlení v soukromých i komerčních budovách.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Venkovní stěna zapuštěná světla