Přes 16 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Ložnice Ligts - Recenze o produktech

Fix wall 08208 01 30 l

Kinkiet FIXI WOOD czarny kabel

21. květen 2019

Dobra lampa, która na zawsze pozostanie modna

~ OlaM


Lampa w stylu industrialnym soho by lunares e27 40 w 1 l

Lampa w stylu industrialnym SOHO by Lunares E27 40 W

26. duben 2019

Solidna lampa, która na zawsze pozostanie modna, polecam, asiag23

~ AsiaG23


Reflektorki kamera 3 czarny czerwony czarno czerwony gu10 3 x 25w l

Reflektorki Kamera 3 Czarny Czerwony czarno-czerwony GU10 3 x 25W

03. březen 2019

Nie myslalam, ze tak atrakcyjnie oswietli wnetrze, korzystniej niz w innych sklepach, angela

~ Angela


Lampa wewnetrzna spot zuma line oneon dl 111 1 spot 94363 wh l

LAMPA WEWNĘTRZNA (SPOT) ZUMA LINE ONEON DL 111-1 SPOT 94363-WH

09. únor 2019

-- ignacy

~ ignacy


Lampa wewnetrzna kinkiet zuma line tori sl 3 20016 bk black l

LAMPA WEWNĘTRZNA (KINKIET) ZUMA LINE TORI SL 3 20016-BK (black)

09. únor 2019

Dobra obsługa i znakomity kontakt ze sprzedawcą, taniej niż u innych

~ rafal


Jak si vybrat správné lampy pro jídelnu

Nejlepší řešení pro osvětlení jídelny je instalace světelného zdroje centrálně nad jídelním stolem. Ideální závěsná světla a lustry. Svítidla musí být instalována ve správné výšce. Světla jsou skvělým návrhem. Instalovaný symetricky může vytvořit jedinečný efekt.

Návrhy na lampy do jídelny v obchodě s osvětlením lunares.pl

V našem obchodě se snažíme vytvořit unikátní produktovou základnu. Chceme vám poskytnout široký výběr různých lamp. Mezi mnoha návrhy pro jídelnu doporučujeme zejména závěsné světlo Clark - vytváří ideální osvětlení nad stolem. Lze ho zavěsit nízko - v úrovni očí - takže můžeme dosáhnout účinnějšího osvětlení stolu. Zajímavé uspořádání v jídelně lze vytvořit instalací přes stůl tři závěsná světla ze série Conrad - to je rustikálně-průmyslový styl.

Jídelní lampy nejsou jen formou, tvarem a krásou

Při výběru lampy pro jídelnu si musíte uvědomit, že kromě jejích dekorativních a osvětlovacích funkcí nám musí sloužit i několik let. Zajímavá forma a kvalitní materiály jsou připraveným receptem pro skvělé světlo do jídelny. Nakupování na lunares.pl garantujeme spokojenost. Zajišťujeme návrat a výměnu. Samozřejmě nejen na lampy, ale i na další dekorace působí na celou místnost. Je důležité, aby se všechny objekty vzájemně hodily a doplňovaly styl, ve kterém je interiér navržen.

Lampy do jídelny - jaké žárovky si vybrat?

Jídelna je místem, kde nejíst jen naše jídla, ale také kde se setkáváme s našimi hosty. Někdy trávíme spoustu času v jídelně, což je důvod, proč stojí za to, aby to bylo útulné místo. Takovou atmosféru můžete vytvořit instalací teplých LED světel.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Ložnice Ligts