Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Lampy do jídelny

Lampy do jídelny

Lustry do jídelny

Jídelna je místo, kde jíme jídla a užíváme si přítomnost toho druhého. Nejlepším řešením, jak dobře osvětlit jídelnu, je instalace hlavního zdroje světla centrálně nad stůl. K tomu jsou ideální závěsné lampy a lustry. Mělo by se také pamatovat na to, že je možná kombinace několika takových lamp - rozhodně je to volské oko, pokud si chceme užít stylovou jídelnu. Takové stropní osvětlení vhodně zavěšené nad stolem je velkou výhodou při jídle. Měli bychom také pamatovat na multifunkčnost osvětlovacích těles, která vyzařují akcentní světlo. Nejlepším příkladem tohoto typu lampy do jídelny jsou velké a prostorné stojací lampy. Večerní večeře při světle krásné stojací lampy s velkým stínidlem je ideálním řešením pro večer s milovanou osobou nebo přáteli - světlo z takové lampy vytváří neobvyklou, romantickou, relaxační a příjemnou atmosféru a my, jako hostitelé večera, se mohou těšit ze spokojenosti našich hostů. Dalším návrhem jsou plafondy, které také - správně zvolené - fungují dobře jako dodatečné osvětlení. Symetricky instalované na několika stěnách vytvářejí velmi jedinečný efekt.

Návrhy osvětlení jídelny od Lunares.pl

V našem obchodě se snažíme vytvořit jedinečnou produktovou základnu. Chceme vám poskytnout široký výběr různých lamp. Z mnoha návrhů na jídelnu doporučujeme zejména závěsnou lampu Clark - vytváří perfektní osvětlení desky stolu a stolu a je hlavním zdrojem světla. Lze jej zavěsit nízko - na úrovni očí - díky čemuž docílíme efektivnějšího osvětlení stolu, a navíc vyzařované světlo nikoho nebude rušit ani urážet. Zajímavé uspořádání v jídelně lze vytvořit zavěšením tří závěsných lamp Conrad nad stůl - toto rustikálně -průmyslové osvětlení je hitem sezóny 2016/2017. Pokud zvolíme akcentační osvětlení, zvolte stojací lampu Clark nebo Simon. Perfektní - velké, černé stínítko nebo bílé stínítko přenáší krásné, měkké světlo, které vytváří romantickou a příjemnou atmosféru. Křišťálové lampy jako osvětlení jídelny jsou neobvyklým návrhem pro majitele obývacího pokoje kombinovaného s kuchyňským prostorem. Křišťálové lampy jsou nadčasovou elegancí uzavřenou v bohaté formě.

Lampy do jídelny nejsou jen o formě, tvaru a kráse

Při výběru lampy do jídelny bychom měli pamatovat na to, že kromě dekorativních a světelných funkcí nám taková lampa bude s největší pravděpodobností sloužit několik let. Zajímavá forma v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním a vhodnými materiály je receptem na dobře zvolenou lampu do jídelny. V našem obchodě prodáváme žárovky polských výrobců, na které se vztahuje záruka. Poskytujeme možnost vrácení a výměny. Nakupování v obchodě Lunares.pl je zárukou spokojenosti. Celkový obraz této místnosti nebo prostoru samozřejmě ovlivňují nejen lampy do jídelny, ale i mnoho dalšího příslušenství. Pohodlné židle, krásné nádobí a dekorace na stůl jsou nepostradatelnými prvky pro správnou atmosféru konzumovaných jídel, proto je důležité, aby všechny položky do sebe zapadaly a doplňovaly styl, ve kterém je interiér navržen.

Lampy do jídelny - jakou žárovku zvolit

Jídelna, kromě své funkce místa k jídlu, slouží také jako místo pro přijímání hostů. Někdy trávíme hodně času v jídelně, takže stojí za to postarat se o útulnou, uklidňující atmosféru. Takového účinku lze dosáhnout instalací obyčejné žárovky nebo LED s teplou barvou světla na úrovni 2700 K do jídelny s mírným spektrem rozptylu světla.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Lampy do jídelny