Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stropní světla

Stropní světla - univerzální světelný zdroj

Stropní světlo je obvykle centrálním bodem vnitřního osvětlení. Měli bychom zvolit tvary a velikosti tak, aby světlo osvětlovalo celou místnost. Stropní světla dávají rovnoměrně rozptýlené světlo. V nich lze instalovat jeden nebo několik světelných zdrojů.

Stropní světlo - jedna lampa mnoho možností

Stropní svítidla lze volně instalovat v koupelnách, chodbách a v ne příliš vysokých prostorách. Tato světla, která jsou velmi neutrální, neukládají styl uspořádání a nezasahují do vnitřního prostoru. Strop Světla jsou nejčastěji kulatá - mohou být čtvercová nebo obdélníková.

Stropní světla - Recenze o produktech


Nowoczesny Prowansalski Ciemny Plafon SENSO
25. leden 2019
Skvělý nápad pro úžasné osvětlení místnosti. doporučuji nakupovat v tomto obchodě. kaja1

LAMPA WEWNĘTRZNA (SUFITOWA) ZUMA LINE REDON CEILING CK170901-4
14. prosinec 2018
Rychle, efektivně a do bodu. adam58

LAMPA WEWNĘTRZNA (SPOT) ZUMA LINE RONDOO SPOT 50407-WH (white) - Biały
26. říjen 2018
Důvěryhodný obchod - pokud s nimi mluvíte, vyplatí se více než ostatní;) - zuzaxv

Bolzano 4 kinkiet nikiel
17. říjen 2018
Skvělý nápad pro důstojné osvětlení interiéru levnější než v jiných obchodech

Nowoczesny Prowansalski Ciemny Plafon SENSO
04. říjen 2018
Hodnotím 6/6. kazek77

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Stropní světla