Přes 41 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Stropní světla

Stropní světla

Stropní světla - univerzální světelný zdroj

Stropní světlo je obvykle centrálním bodem vnitřního osvětlení. Měli bychom zvolit tvary a velikosti tak, aby světlo osvětlovalo celou místnost. Stropní světla dávají rovnoměrně rozptýlené světlo. V nich lze instalovat jeden nebo několik světelných zdrojů.

Stropní světlo - jedna lampa mnoho možností

Stropní svítidla lze volně instalovat v koupelnách, chodbách a v ne příliš vysokých prostorách. Tato světla, která jsou velmi neutrální, neukládají styl uspořádání a nezasahují do vnitřního prostoru. Strop Světla jsou nejčastěji kulatá - mohou být čtvercová nebo obdélníková.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Stropní světla