Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zrcadla

Zrcadla

Zrcadla jsou přítomna v každém domě a je těžké si bez nich představit každodenní fungování. Kromě zjevného použití zrcadel hrají také dekorativní roli. Zrcadla jsou vítána v každé místnosti a často také velmi potřebná. Možná by vás však zajímalo, jak zvolit takové zrcadlo tak, aby odpovídalo stylu interiéru a plnilo svoji funkci.

Kulatá zrcadla - krásná dekorace do obývacího pokoje a další

Kulatá zrcadla jsou v současné době skutečným hitem, který v obývacím pokoji najdete velmi často. Jsou však tak univerzální, že je lze úspěšně vyzdobit také v jídelně a také v koupelně. Nepopiratelnou výhodou použití kulatého zrcadla v obývacím pokoji nebo jiné místnosti je to, že vizuálně zvětšuje místnost.

Funkční koupelnová zrcátka

Koupelna je místem, kde provádíme každodenní pečovatelské činnosti. Z tohoto důvodu byste měli zvolit koupelnové zrcadlo , které zajistí vynikající viditelnost, což je zvláště důležité při kartáčování nebo holení. Zda to bude čtvercové, obdélníkové nebo kulaté zrcadlo, by mělo záviset na prostoru, který mu chcete přidělit. V malé koupelně můžete použít trik v podobě velkého zrcadla, které místnost vizuálně zvětší.

Zrcadla na líčení - pohodlí každodenních činností

Každá žena ví, že dobrý make-up lze vytvořit pouze s dobrým světlem a správným zrcadlem. Z tohoto důvodu jsou make-up zrcadla velmi užitečným gadgetem, který usnadňuje každodenní péči tím, že zajišťuje odpovídající viditelnost. Díky nim si můžeme být jisti, že líčení proběhlo správně a po vyjití na denní světlo se na naší tváři neobjeví žádná překvapivá překvapení.

Dekorativní zrcadla jako jemný vnitřní akcent

Dekorativní zrcadla jsou skvělou alternativou k obrázku. Krásně zdobí zeď a v případě potřeby je můžete vidět. Jejich zavěšení na správné místo vnese do místnosti eleganci a opticky prostor jemně zvětší. Kombinace barvy rámu zrcadla s dalšími doplňky vytvoří jedinečný a souvislý celek.

Zrcadla