Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 51 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Zahradní lehké struny

Zahradní lehké struny

Vánoce a Nový rok jsou jednou z nejdůležitějších, nejklidnějších a nejkrásnějších svátků, které spojují lidi všech věkových kategorií. Zeptáte-li se někoho na ulici, bez něhož si bude těžké představit Štědrý den a Silvestra, budou světelné girlandy mezi prvními na seznamu. Tyto lesklé světla vytvářejí slavnostní náladu a navozují obdiv všem bez výjimky.

Jaký slavnostní lehký věnec koupit?

Nezkušení uživatelé věří, že věnec je řetězec s několika stovkami žárovek. Ve skutečnosti existují různé druhy elektrických dekorací.

Nejdůležitější je správně zvolený světelný zdroj, který je u vánočních ozdob s mini-lampami velmi důležitý pro mnoho lidí. Takové girlandy světla umístěné venku na vánoční stromeček jsou známé už od dětství. Vyznačují se velmi nízkou cenou, jsou krásné a poskytují pohodlí. LED světelné girlandy nahrazují tradiční dekorace žárovkami a jsou v současné době nejoblíbenějším typem. Girlandy ve tvaru žárovky se však stále těší uznání a zájmu lidí, kteří oceňují klasický design.

LED světelné girlandy jsou dražší než žárovky, ale překračují je v různých parametrech. Je velmi důležité, aby mohly být instalovány iv obtížných povětrnostních podmínkách od -30 do +40 stupňů. Tento typ dekorace je ideální pro zdobení vánočního stromu před domem, zdobí altán, terasu, balkon, střechu, atd. Barevné LED diody lze volně vyměňovat a měnit jejich barvy, takže je můžete použít na jiných důležitých akcích po celém světě. rok.

Zahradní girlandy jsou spolehlivou výzdobou při každé oslavě

V moderních zahradních girlandách se používají různé typy drátů, na které jsou umístěny žárovky, může to být: guma, silikon a PVC. První dva typy se vyznačují vysokou trvanlivostí, zvýšenou odolností proti vlhkosti a odolností proti povětrnostním vlivům. Silikonová hadice tak může být použita za velmi nízkých teplot a za podmínek vysoké vlhkosti.

Takový zahradní věnec je určen pro zdobení nejen slavnostních slavností, ale také může být použit jako osvětlení pro zdůraznění důležitosti těchto obřadů jako: svatba, společenství, slavnosti, firemní akce. Kromě zahrady mohou být použity k dekoraci ulic, čtverců, scén atd. Zahradní věnec může být vybaven žárovkami, energeticky úspornými nebo LED žárovkami.

Tradiční a nenahraditelné žárovky

Praktické baňaté girlandy jsou oblíbeným způsobem, jak vytvořit slavnostní náladu. Mohou to být nejjednodušší nebo neuvěřitelně složité návrhy, jedno nebo vícebarevné. Pokud někdo chce jít za obvyklou vánoční výzdobu, může ozdobit nábytek, stěny nebo okna elektrickými lampami. Girlandy ve tvaru žárovky mají možnost použití nejen klasických žárovek, ale také LED diod, takže můžete výrazně snížit provozní náklady.

Vysoký stupeň krytí IP44 zajišťuje jeho efektivní provoz i při silných mrazech a dešti. Je dobré vědět, že LED žárovky mohou být kvůli úsporám využívány po celý rok, což prakticky neovlivňuje účty za elektřinu. Žárovky Garland jsou oblíbené u majitelů domů, hotelů, obchodů a restaurací: zdobí okna, fasády a stromy, přitahují turisty a potěší návštěvníky.

Barevná a bílá světla lehkého věnce jsou generační tradicí

V každém domě najdete jednoduché a funkční girlandy. Jedná se o šňůry, podél kterých jsou žárovky nebo LED diody. Tyto dekorace jsou univerzální: jsou vhodné pro zdobení vánočních stromků, obrysů nábytku, rohů stěn.

Světla v girlandách mohou mít LED žárovky ve tvaru barevné koule. Vyznačují se nízkou spotřebou energie, dlouhou životností (17 tisíc hodin) a skvělým vizuálním efektem. Při pohledu na návrhář věnec, stojí za to vybrat žárovky, které dávají nádherný duhový efekt. Slavit narozeniny, svátek nebo výročí svatby, můžete ozdobit svůj majetek, stromy, keře s vícebarevné světla věnec.

Na černém drátu (10m + 2m) jsou žárovky (1W) se měnícími barvami: žlutá, oranžová, červená, fialová, modrá, zelená. Tato velkolepá světelná šňůra se může stát ozdobou každého vánočního stromu v zahradě, každého balkonu v bloku a střešních obložení soukromých domů, obchodů či hotelů.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Vánoční stromeček věnec jako venkovní osvětlení Garland-Smrk

Zajímá vás, jak vyzdobit váš domov, zahradu, terasu nebo balkon pro nadcházející vánoční svátky? Perfektní způsob, jak vytvořit světelnou výzdobu, vykouzlit nádhernou, vřelou atmosféru a podtrhnout kouzlo Vánoc, je použití zahradní žárovky girlandy. Jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a jsou velmi účinné.

Zahradní osvětlení - uspořádání a poradenství Garden

Jaké lampy pro zahradu vybrat? Jsou jejich provozování drahé? Jak nakupovat? S podrobnostmi vám řekneme o zahradních osvětlovacích zařízeních. Navrhneme, jak je můžete využít k potěšení vaší nádhery!

Edison žárovka v internetovém obchodě Loft Edison bulb

Devatenácté století bylo obdobím extrémně bouřlivých politických, hospodářských a sociálních změn. Pro mnoho, to může být spojováno s bojem za svobodu a nezávislost (včetně Poláků pod rozdělením), národní povstání proti převažujícímu pořádku, nebo sjednocení zemí jako Německo a Itálie. Je třeba také zdůraznit, že to vyústilo také do mnoha vynálezů a objevů, které významně ovlivnily zlepšení kvality života lidí. Ačkoli mnoho z nás je nevyužívá denně, nebo nejsou nezbytné pro to, abychom žili - jako revolver nebo dynamit - existuje však celá řada položek, které usnadňují život. V této skupině je dokonce telefon, tramvaj, rádio a… podceňovaná žárovka.