Doprava zdarma od 2998,80Kč
Přes 48 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Základy a upevňovací prvky pro lampy

Vnější osvětlení

Nejlepším řešením pro optimální výsledky je současně naplánovat veškeré vnější osvětlení. Místa stojí za zmínku jsou cesty, záhony, altány, schody, rybníky, příjezdové cesty, brány, brány a terasy.

Co se týče technologií, stojí za to použít výbojky, detektory pohybu a inteligentní řídicí systém. Naše lampy musí mít dostatečně vysoký faktor těsnosti, který je chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. IP 55 - IP 68 splní tento úkol. Hodně záleží také na třídě ochrany, která se promítá do elektrické izolace. Měli bychom mít zájem o svítidla třídy I nebo II.

Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení je nejlépe izolováno od hlavního napájecího obvodu a opatřeno příslušnými pojistkami. Měli bychom také zkontrolovat, zda kabelová trasa nebude zasahovat do základů, velkých stromů a vodovodů.

Ve výběru svítidel pro zahradní osvětlení si můžeme vybrat mezi sloupky, lucernami, jednoduchými svítidly, ozdobnými kuličkami a reflektory. Ten nám umožní nasměrovat světelné paprsky ve směru, jakým chceme. Jejich další výhodou je možnost montáže jak na stěny, tak na trávu.

Základy pro zahradní lampy

Základy zahradní svítidla umožňují stabilní a trvalou montáž našeho osvětlení. Otvor vyvrtaný uprostřed umožňuje vedení kabelu a připojení k instalaci. Máme možnost volby mezi malým a velkým nadací.

Malá zahradní základna má hmotnost asi 14 kilogramů a výšku 18 centimetrů. Umožňuje instalaci lampy s maximálním průměrem 17 centimetrů.

Velká zahradní základna má hmotnost asi 30 kilogramů a výšku 23 centimetrů. Umožňuje instalaci lampy s maximálním průměrem 26 centimetrů.

Chceme-li rychle a efektivně namontovat naše lampy a zároveň je zajistit proti účinkům silného větru, je ideálním základem pevný základ.