Přes 25 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Chodby lampy

Chodba nebo chodba je místem, kde se kříží cesty celého domu. Z tohoto důvodu by měl být dobře osvětlen. Světla se stmívačem budou skvělým řešením, protože jsou energeticky účinné a vytvářejí příjemnou náladu. Mnoho architektů realizuje nápady na osvětlení chodeb a chodeb, které mají pohybové senzory. Mnoho výrobků má také soumrakové senzory, které inteligentně mění intenzitu nebo barvu světla. Nejlepší je zvolit osvětlení, které je nejblíže dennímu světlu. Zveme vás k seznámení s našimi návrhy lampy na chodbu a chodby, mezi nimiž najdete zajímavě uspořádaná přívěsná svítidla, lustry, nástěnná svítidla a další svítidla, která dokonale doplní a zapadnou do každého interiéru.

Světla chodby - Recenze o produktech


Lampa wisząca Delta 1 Zwis Beżowy E27 1 x 60W
17. prosinec 2018
Skvělý kontakt s internetovým obchodem - dává 6

LAMPA WEWNĘTRZNA (SPOT) ZUMA LINE CHUCK DL ROUND 92700 (black)
28. listopad 2018
Doporučuji produkt. výhodněji než v jiných obchodech. feliks zaremba

Chromowany Kinkiet Reflektorek Inga E27 60W
19. listopad 2018
Vynikající nákup za slušnou cenu

Reflektorki Oko L Biały GU10 1 x 25W
17. říjen 2018
Specifický nápad pro bezchybné osvětlení místnosti. doporučuji nakupovat v tomto obchodě. margaret

Lampka stołowa Niki Kremowy E27 1 x 60W
17. říjen 2018
Příklad stolní lampa. doporučil bych. sára

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Chodby lampy