Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 60 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Chodby lampy

Chodby lampy

Lampy do chodby

Hala je místnost, která má obvykle malou plochu. Z tohoto důvodu se k nim někdy chováme nedbale, což je velká chyba. Je to interiér, který našim hostům naznačuje, jak vypadá zbytek domu, a proto by měl být naší výkladní skříní. V jejím zařízení jistě pomůže vhodné osvětlení haly. Stejně jako u ostatních interiérů by měly i předsíňové lampy dobře vypadat a poskytovat správné množství světla. Volba osvětlení závisí na ploše haly a na tom, zda má přístup k přirozenému světlu. Hala je obvykle temná místnost, protože v ní nejsou žádná okna. Stojí za to vytvořit v tomto interiéru útulnou atmosféru, která vás povzbudí k použití zbytku domu. Lampy do haly se stmívačem jsou v poslední době velmi populární. Jsou dobrou volbou pro lidi, kteří se snaží šetřit energií. Pamatujte, že světlo v hale by mělo být teplé, aby co nejvíce připomínalo přirozené denní světlo. Konkrétní volba závisí na našich preferencích. V moderních, minimalistických bytech stojí za to zaměřit se na moderní osvětlení haly. V klasických interiérech však určitě budou fungovat klasické závěsné lampy do chodby nebo lustr do předsíně stylizovaný jako starožitnost.

Náš obchod nabízí

Obchod Lunares.pl nabízí mnoho možností osvětlení. V naší nabídce snadno najdete osvětlení svých snů. Proto stojí za to vědět, jak je vybrat podle velikosti místnosti. V malém interiéru může stačit jediný zdroj světla. Závěsná lampa do haly bude pro tuto roli ideální. Závěsná lampa s bílým stínidlem dostupná v našem sortimentu se hodí do elegantních, tradičních bytů. Osloví také milovníky minimalistických interiérů. Malý prostor může být také osvětlen stropem haly - například dvouramenným stropem . Na druhou stranu velká hala potřebuje více světla. Pokud bojujeme s nízkými stropy, stojí za to nasadit si halogenové očko . Samozřejmě ne jeden, ale několik, rozumně umístěných - v závislosti na celkové délce interiéru. Zaručuje správné osvětlení bez optického zmenšení prostoru. Můžete si také vybrat sadu, díky které bude hala útulná a elegantní. Přívěsek lampa Aladyn a nástěnné svítidlo Alladyn pomůže zajistit střední nebo velký sál. Závěsná lampa je určena k osvětlení místnosti shora, zatímco nástěnná svítidla do haly lze namontovat na vybrané místo na stěnách. Budou fungovat, zejména když je v hale zavěšeno zrcadlo. V takové situaci stojí za to umístit jednu nástěnnou lampu vlevo a druhou vpravo, aby bylo zajištěno symetrické osvětlení zrcadla. Jak vidíte, vzhled chodby lze snadno upravit výběrem správného osvětlení. Nezapomínejme na tento interiér, protože je výkladní skříní celého domu a vybízí vás, abyste využili i jeho zbytek.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové trubkové světlo

Zveme vás, abyste si přečetli informace o interiérech v průmyslovém stylu nebo okamžitě viděli kategorii lamp ve stylu průmyslového.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou nekonvenční. Díky tomu převzali mnoho mistrů designu návrhů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a chladný pocit. A přesto je můžete mít rádi.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a cítíte se dobře, když jste obklopeni předměty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, navrhování interiéru v průmyslovém stylu je tou nejvhodnější volbou právě pro vás!

Chodby lampy