Přes 16 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Chodba nebo chodba je místem, kde se kříží cesty celého domu. Z tohoto důvodu by měl být dobře osvětlen. Světla se stmívačem budou skvělým řešením, protože jsou energeticky účinné a vytvářejí příjemnou náladu. Mnoho architektů realizuje nápady na osvětlení chodeb a chodeb, které mají pohybové senzory. Mnoho výrobků má také soumrakové senzory, které inteligentně mění intenzitu nebo barvu světla. Nejlepší je zvolit osvětlení, které je nejblíže dennímu světlu. Zveme vás k seznámení s našimi návrhy lampy na chodbu a chodby, mezi nimiž najdete zajímavě uspořádaná přívěsná svítidla, lustry, nástěnná svítidla a další svítidla, která dokonale doplní a zapadnou do každého interiéru.

Osvětlení centrum znalostí - blog

Fabbian Illuminazione osvětlení cubetto plafon

Seznamte se s výrobcem perfektního osvětlení značky Fabbian nebo jděte přímo k nabídce lampy Fabbian, která je k dispozici v obchodě - klikněte zde

Společnost Fabbian Illuminazione byla založena v roce 1961. Časem si výrobce získal reputaci a respekt na světových trzích. Nabídka výrobce zahrnuje moderní lampy, vyrobené z nejkvalitnějších komponentů a navržené nejkreativnějšími designéry. V současné době se značka Fabbian prodává v Evropě a Asii prostřednictvím firemních prodejen a zprostředkovatelů a její sesterské společnosti působí na trzích ve Spojených státech a Hongkongu.

Interiéry podkroví Průmyslové potrubí

Zveme vás, abyste si přečetli o interiérech v průmyslovém stylu, nebo okamžitě viděli kategorii svítidel ve velkém průmyslovém provedení.

Interiéry v průmyslovém stylu jsou netradiční. Díky tomu převzali mnoho mistrů srdce a představivosti. Surový, minimalistický a cool pocit. A přesto se vám mohou líbit.

Pokud oceníte pozoruhodná řešení a budete se cítit dobře, když budete obklopeni objekty, které vypadají, jako by byly kresleny z jiné doby, nebo respektujete aktivní chlad a elegantní minimalismus, design interiéru v průmyslovém stylu je pro vás nejvhodnější volbou!

Chodby lampy