Doprava zdarma od 3000Kč
Přes 59 000 výrobků
{{ aa_name() }}

Tabulky

Tabulky

Praktické a stylové jídelní stoly

Není pochyb o tom, že stůl je srdcem každé jídelny. Právě s ním si členové domácnosti sedají ke každodennímu jídlu. Hostují zde také přátele a příbuzné. Tabulka je také častým svědkem důležitých událostí, jako jsou narozeniny, výročí a vánoční večeře. Před nákupem tohoto kusu nábytku stojí za to řádně zvážit jeho vizi. Jídelní stůl by měl nejen vypadat dobře, ale měl by být také praktický a pevný.

Dřevěné stoly - klasické a nadčasové

Dřevěné stoly jsou jedním z nejoblíbenějších kusů nábytku. Většina modelů je nadčasová a hodí se do moderního i klasického interiéru. Výhodou je také velký výběr odstínů. Přirozené, světlé tóny dřeva, jako je sonoma, jsou nejlepší volbou pro moderní jídelny. Pro lidi, kterým záleží na elegantním interiéru, se doporučují tmavší barvy, například wenge. Dřevěné stoly se často objevují v jednoduchých minimalistických verzích. Najdete však i ty, kterým nechybí zajímavé detaily v podobě ohnutých nohou nebo vyřezávané truhly.

Kulaté stoly - nábytek s mnoha výhodami

Kulaté stoly jsou také často vybírány pro jídelnu. Vypadají skvěle zejména ve velkých místnostech umístěných v centrálním bodě. S takovým nábytkem můžete hovořit svobodně, a to i ve větší skupině. Jsou tedy ideální pro domácí večírky. Ke stolu můžete snadno přidat další židli s kulatým povrchem. Také se nemusíte bát, že někteří hosté budou muset sedět v rohu

Trendy průmyslové stoly

Návrh tabulky je jedním z nejdůležitějších kritérií pro jeho výběr. V současné době jsou opuštěny rozsáhlé obaly v podobě ubrusů, díky nimž může být stůl představen v celé své kráse. Mezi současnými trendy je lídrem průmyslové stoly , které vypadají moderně a zároveň elegantně. Nejběžnější jsou modely v podobě dřevěné desky na ocelové základně. Můžete si však vybrat originálnější variantu s keramickou nebo mramorovou deskou.

Tabulky